Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7. dpo-n, és...

Ma vagyok a 7. dpo-n, és reggel 2x is iszonyatos görcsöm volt, de azóta semmi. Mitől lehetett? Olyan volt, mint egy nagyon erős gyomorgörcs, de nem a gomromban, hanem a méhemben éreztem. Mitől lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha esetleg a beágyazódás akkor nem gáz az erős görcs?
2009. márc. 24. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az a dpo?
2009. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Peteérés óta eltelt napok száma. Magyarul pont 1 hete volt a pé-m.
2009. márc. 24. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet, bár a nagyon erős görcs rosszat is jelenthet, nekem nem gyomor, hanem mensis gürcs szerű érzésem volt mindkétszer, mindig nagyon fájt, amikor beágyadott, ez az idő is pont egybevág az én esetemmel.
2009. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, szeretem a bíztató válaszokat. :))) Remélem nálam is ez a helyzet!
2009. márc. 25. 06:19
 5/9 anonim ***** válasza:
7. napon simán lehet beágyazódás! Szorítok neked!!
2009. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is! Már nagyon türelmetlen vagyok, de még várni kell... :)
2009. márc. 25. 19:14
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma pozitívat teszteltem, tehát lehetett! :)))

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. márc. 28. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló voltam. GRATULÁLOK neked!!! :-) Hányadik napon teszteltél pozitívat? Van esetleg görbéd?
2009. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, van görbém! [link] A pé-t rossz helyre tette, mert 17-én volt ez tuti. Peteérés utáni 10. napon teszteltem először halvány pozitívat. Azóta persze minden nap. :)Remélem most nem lesz baj!

Köszönöm a gratulációt!

2009. márc. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!