Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már van 2 kislányom, és...

Már van 2 kislányom, és szeretnénk 3-dik babát, ebbe a honapba probálkoztunk először vele, de szerintem nem sikerült, pedig a 2-dik az elsőre öszejött.10-én volt peteérésem, de mi 11-én voltunk eggyütt. Lehet ez volt a baj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Lehet. Meg az is lehet, hogy nem. Egy hónap után nem mindegy?
2011. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ritkán jön össze az első hónapban,(habár nekem az első és harmadik baba elsőre összejött,második a második hónapban).Harmadik babámnál ovu után pár nappal voltunk együtt (biztos,hogy csak akkor fogant,mert se előtte se utána nem voltunk együtt),biztos voltam,benne,hogy nem sikerült de mégis pozitív volt a tesztem,úgyhogy még ne add fel.
2011. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első.nekem nem mindegy.ha nem tudsz értelmeset válaszolni akkor kösz,de ne tedd!!A mmásodiknak köszönöm,viszont most olvastama pecsételő vérzésről,és nekem is ez van .Ugyhogy lehet elmegyek először a nőgyogyászomhoz:!!!
2011. jún. 23. 12:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedtél? Mert én 6 hónapja hagytam ebbe, és eddig semmi. Remélem nem sokára összejön. De örülj neki, Neked már van 1, mi most szeretnénk az elsőt.
2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia nem szedtem semmit ,és 2 kislányom van.mosta fiura gyúrunk.remélem összejön nektek is:))
2011. jún. 23. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ám egyből rohanni az orvoshoz,mert elsőre nem jön össze.Az a ritka ha elsőre összejön,ha majd fél-1 év után sincs semmi,akkor keresd fel a dokid emiatt.Nekem pl. 5 év után jött össze:)..
2011. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de ez a pecsétesős izé ez 3 éve van .mitota melett a második.Előtte sosem volt.Innen dondolom,hogy vmi nem stimmel:(
2011. jún. 23. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát egy általános "megnézés",uh,rákszűrés sosem árt,de az hogy elsőre nem sikerült az semmit nem jelent!
2011. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jún. 23. 13:50
 10/11 anonim ***** válasza:

13:03-as vagyok!


Ne haragudj, valamiért 1 kislányt gondoltam. Akkor meg még jobban örülj, ha 2 van :)Drukkolok a kisfiúért! :)

2011. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!