Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos betartani a 4...

Nagyon fontos betartani a 4 nap önmegtartóztatást spermavizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyünk és tegnap véletlenül elment a párom :S.Megfog változni az eredmény.
2009. márc. 25. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.olvass utána a neten google-ba beirod,én úgy tudom vizsg.elött 5 nappal no szex, a kis fickók miatt.
2009. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A véletlenül kicsit ostoba megfogalmazás!Ne haragudj de ha már annyira szeretnétek babát,hogy spermavizsgálatra mentek akkor az önmegtartóztatást is kellene gyakorolni mert egy gyerek hatalmas felelősség és az orvosok nem véletlenül mondják a négy napot!Ha esetleg a valóstól eltérő eredményt kaptok emiatt az sok felesleges vizsgálatot és plussz időt vonhat maga után!Biztos megérte!?Szerintem ha már így alakúlt kérjetek másik időpontot a biztos eredmény érdekében és próbáljátok végig gondolni a FELELŐSSÉG szót!!!
2009. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg nem nem lesz túl nagy eltérés. 2-3 nap alatt újratermelődnek a spermák. Persze nem véletlenül mondják a 4-5nap kihagyást, de ha már így alakult... Szerintem menjetek nyugottan.
2009. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szióka!

Nekünk is 4 napot mondott a doki,spermavizsgálat elött.Szerintem ez nem véletlen,hogy ilyenkor ki kell hagyni néhány napot!Így nem biztos,hogy valós eredményt kaptok!Szerintem is kérjetek másik időpontot!

2009. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!