Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt, milyen, és...

Akinek volt, milyen, és mennyi volt a beágyazódási vérzése?

Figyelt kérdés

Ma reggel a ciklusom 26.napján pisilés után, mikor megtöröltem magam láttam, hogy rózsaszín a papír, és megfordulva láttam a wc kagylóba egy kb 2x1cm-es nyálkát egy kb mákszemnyi alvadt vérrel. Nem görcsölök, és semmi bajom, azóta semmilyen folyás, és semmi sincs.

A melleim érzékenysége is csökkent a napokba, de mégis a pém utám 11 nappal ez lehet a beágyazódás?


2009. márc. 25. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Én is kb. ez időtájt tartok, Én a PÉ utáni 10. napon vagyok. Te mikorra nem várod? Én 31-re. Nekem mondjuk semmi ilyesmi nem volt. A méhem húzódott meg görcsölgetett 2-3 napja. Néha érzékeny a cicim, de ilyen vérzés, rózsaszínezés, vagy barnázás Nekem semmi nincs. Görbéd van esetleg? Te mikor fogsz tesztleni? Jaj, Én már alig bírom kivárni.
2009. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

28-ára nem várom, és 30.-a előtt nem akarok, már van 2 negatív tesztem,mert azt hittem, h 10. napon volt pém, de mindenki másnak volt igaza ezek szerint, és a 15.en volt.

Nagyon remélem, hogy tényleg beágyazódási pecsételés volt ez, mert a melleim 15-23ig elviselhetetlenül fájtak, és most nem fájnak, picit érzékenyek csak. És a sűrű, szintén 15-23ig tartó krémszerű folyás is elmúlt.

szurkolok nekünk, írj, ha van valami eredmény.

2009. márc. 25. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barnázásom 1 napig a ciklus 20. napja környékén, azt hittem valami hormonzavar miatt hamarabb fog megjönn, de szerencsére nem így lett!Most a 13. hétben járok!:)
2009. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,kb a peteéréstől számítva a 7-10-dik nap körül,én 2napig barnáztam utána elmúlt ,és a kisfiam már 6.5hónapos:D
2009. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött
2009. márc. 27. 11:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta végre babás vagyok, és volt beágyazódási vérzés, kevés, kb fél mini tampon friss vér, majd rózsaszín maszat, és még utána két hétig barnáztam, és elmúlt.

És most minden rendben. 8hetes vagyok:-D

2010. júl. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!