Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzése mennyi idövel utána lett pozi a tesz?

Figyelt kérdés
már akkor voltak tünetek?kicsit mesélnétek?tudom minden ember más de hogy egy kicsit felviduljak.ma vagyok a 41.napon teszt nega.tegnapelött volt egy kevés egyszeri véres nyálkám.azóta semmi.csak megjön érzés egyre jobban.meg folyton azt érzem mintha teleettem volna magam.meg fog jönni lehet
2011. szept. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A 41.nap nálad mit jelent? Hány naposak általában a ciklusaid? Mikorra nem várod? Vezettél görbét? ...
2011. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! második babámat várom és nekem vele volt beágyazódási vérzésem. és 5 napra rá lett pozitív a tesz. bár én előtte már tudtam hogy van baba, mivel kezdett fájni a mellem elég erőteljesen! nem volt megjön érzésem, viszont az első teszt nagyon halvány lett, először szellemcsíkra gyanakodtam, majd másnap megismételtem és két csíkos lett.
2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután kimarad csak akkor érdemes tesztelni.
2011. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés után 1-2 nappal volt a beágyazódási pecsét. És csak nemvárt után 2héttel lett pozitív a teszt! Tünetek nem hiszem, h baba miatt voltak a beágyazódási vérzésnél. Max. cicid növekedésnek indult. De én pl. 4.-5.-héttől éreztem bármit is. Rosszullét, stb... Ha pedig volt véres nyálka, akkor lehet, hogy meg fog jönni. Ne legyél rajta ennyire, mert a ciklusodat is nagyon tudja befolyásolni, ha ennyire rágörcsölsz. Nyugalom és lesz baba hamarosan. :)
2011. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már 1 éve úgy szokott megjönni hogy az elözö hónaphoz képest 6-7 napot késik.pl. ha megjön január 1én akkor a köv. febr 5-6 körül,aztán március 11körül stb.ha igy nézem akkor már 3 napja meg kellett volna jönnie.az a fura hogy eddig menzi elött egy héttel mindig vizes folyásom szokott lenni,most meg semmi.csak az a kevés piros volt tegnapelött.azóta megint száraz vagyok.
2011. szept. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!