Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Aki terhes lett...

Kismamák! Aki terhes lett volt beágyazódási vérzése? Milyen volt és mikor?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 08:24
1 2
 1/11 Adri baba ***** válasza:
Nekem semmi ilyesmi nem volt,csak barnázás!Az is csak a 8.hétben
2009. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem se barnázás, se vérzésem nem volt.
2009. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt SEMMILYEN jele sem, pedig két petesejt ágyazódott be.
2009. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, de ha terhes akarsz lenni, ne figyelgesd magad, és 1,5 évig figyeltem magam, hőmérőztem, beágyazódás körül feküdtem, mindenfélét szedtem ittam, és semmi!!!!!! Majd mikor letettem róla, és a karácsonnyal foglalkoztam hogy kinek mit vegyek, sieltem, szánkóztam a lányommal, zakkantam olyanokat, hogy azt hittem szét esek, meg szerveztem a szilveszteri bulit, és fürdőztünk szilveszterkor termál vízbe, na akkor lettem terhes!!!!!

Ez csak egy tanács! Tudom nehéz nem ezzel foglalkozni, de megéri, és drukk

2009. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele nem volt nekem se egyik terhességemnek se. Később se voltak semmilyen tüneteim.
2009. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt beágyazódási vérzésem. Nem is gondoltam rá, hogy babát várok, azt hittem, hamarabb megjött. Piros volt, olyan, mintha tényleg megjött volna. Másnapra, sőt már estére teljesen elmúlt, nem tudtam hova tenni a dolgot. Aztán vártam rá egy hétre a menstruációmat és nem jött meg. Vártam még pár napot és utána teszteltem. Pozitív lett :-) 13 hetes kismama
2009. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt, semmi tünet. Ha hőmérőzől, talán az lehet egy jel, mert nekem nem esett le a hőm, de van, hogy csak a menszi napján esik vissza. Ráadásul bizonytalan, mert sok minden befolyásolhatja, hogy alakul a hőmérsékleted!
2009. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mi is már több mint 1 éve próbálkozunk, de nem hőmérőzök és nem iszom szedek semmit!Úgy vagyok vele ha akar majd jön!Nem is nagyon figyelgetem magam!

Csak az volt a furcsa, hogy még van 5 napom a nem vártig és tegnap egy kis barna folt volt a fehérneműmön, amin nagyon meglepődtem mert még soha nem volt ilyen!Sőt nekem soha nem szokott megjönni előbb, inkább később!Nem tudom mitől lehetett!?

2009. máj. 29. 09:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy csepp friss, piros vér a wc-ben, amit csak egy pillanatra láttam, mert már le is húztam. Éreztem, ez az volt amiben már egy ideje reménykedtem :)

Hátha nálad meg így jelentkezik- mindenkinek más... Sok sikert!

2009. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Remélem sikerül!
2009. máj. 29. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!