Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Debreceni Klinikán dolgozó...

A Debreceni Klinikán dolgozó Dr. Fekete István szülész-nőgyógyászról szeretnék infókat gyűjteni! Szült nála mostanában valaki? Időben bement szüléskor? Milyen szüléskor? Csinál gátmetszést? Mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
5 hetes kismama vagyok és hozzá szeretnék menni.
2011. jún. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 1 éve!De nem jött össze,mert csórikámra éjjel jött rá a szülhetnék,és dokibácsi meg éjszaka nem megy ám be!!!!Odahordott egy nagy csomó lóvét a magánba,és az ügyeletesnél kellett szüljön.

Én semmiképp nem választanám és nem csak ezért.

Én elsőkörben Bartha Tündét ajánlom

utána pedig Ormos Márkot

2011. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy esetleg vad szilviát..

én nála szültem

hosszű göndör szőke magas nőci

2011. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a Vad Szilvia lehet ha megfogadod oda figyel de én ott voltam a legjobb barátnőm szülésénél mert a férje nem mert bemenni vele, egész éjjel ott ült a számítógép előtt és kártyás játékot játszott és amikor a szülésznő szólt neki, hogy jó lenne ha odajönne akkor úgy húzogatta a száját ,hogy azt hittem a hajánál fogva húzom oda..
2011. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kétszer szültem Feketénél, mindkétszer császárral, másodjára 3 hete. Az első szilveszterkor volt. Ahogy kiderült, hogy baj van (csak nst-re mentem), és nem engednek haza, beszéltünk telefonon többször is meg az ügyeletes orvossal is beszélt, és kb 1 óra múlva bent volt. A második programozott császár volt, így az előre megbeszélt időpontban. Nem kért semennyit.... Mindkétszer annyit adtam, amennyit gondoltam és tudtam. Én nagyon elégedett voltam mindkét terhesség és szülés alkalmával, és jó szívvel ajánlom őt!
2011. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!