Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez babó vasárnapra nem várom,...

Ez babó vasárnapra nem várom, az ovu tesztem még mindig pozitiv. Ez most baba vagy mi és miért pozitiv ennyi kevéssel az ovu tesztem még mindig? Jókor voltunk amugy együtt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért mikor voltatok együtt???? Az nem derült ki.
2009. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
2009. márc. 25. 14:36
 3/15 A kérdező kommentje:
a görbe elfelejtettem :)
2009. márc. 25. 14:37
 4/15 anonim ***** válasza:

Sztem. tök jókor voltatok együtt. Már bocsi, de Te mindennap csinálsz terhes tesztet? Elég babásnak néz ki a görbéd. Én is nagyon izgulok már, Én 31-re nem várom, és itt a görbém:

[link]

Neked is jó hosszúak a ciklusaid, láttam, az előző is 39 napos volt. Nekem meg 46, de amúgy kb. 30-33 naposak szoktak lenni. Én már múlt hónapba azt hittem, hogy terhes vagyok, csak aztán csalódnom kellett sajna. Remélem ez most nem fordul elő. Te mikor tesztelsz? Én nem merek a nem várt előtt, félek az újabb csalódástól.

2009. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

gyere át msn-re

ritus19855@freemail.hu vegyél fel

2009. márc. 25. 14:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, h. most a munkahelyemen vagyok, és itt nincs MSN, csak otthon, ott meg ritkán megyek fel, csak pillanatokra. De 16:00-ig vagyok itt, addig esetleg így is "kommunikálhatunk". Szóval a kérdések, amiket feltettem? Megírod rá a válaszaidat? Örülnék neki.

Üdv: Marcsi :-))

2009. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem csinálok minden nap terhességi tesztet csak amit csináltam 2 teszt közöttit is bejelöltem negára.Tesztelni huh nem is tudom kiváncsi voltam ezért tegnap csináltam reggel egyet és persze negatív lett. De van még 2 és azt majd csak vasárnap uán lehet hétfőn vagy kedden lövöm el nem tudom. Régóta próbálkoztok? Mi jot dolgozol?
2009. márc. 25. 14:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta, 4 éve, egy örökkévalságnak tűnik. Pénzügyi ügyintéző vagyok egy ostyákat gyártó cégnél. Én, mint írtam 31-re nem várom, nem tudom, mikor merjek tesztelni, féle a csalódástól nagyon.
2009. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát ezzel én is igy vagyok de a kiváncsiság jobban hajt.

Én is melózóm és én nekem az lenne a legjobb ha idén tudnánk gyereket vállalni az anyagiak miatt, mert a tavalyi átlagom nagyon jo volt pfhu az idei csapnivaló fizetésekhez képest és táppénzen jobban járnék.

2009. márc. 25. 15:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Nahát, Én is pont így vagyok Vele. Akkor ebben is sorstársak vagyunk. Neked is mindig ilyen hosszú a ciklusod, 39 nap? Én már annyira izgulok, de reménykedni nem merek.
2009. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!