Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem, vagy ez...

Volt peteérésem, vagy ez megint egy PÉ nélküli hónap. Egymás után 2 ilyen hónap lehetséges? Megnéznétek?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 25. 14:46
 1/9 A kérdező kommentje:
ált. 30 napra szokott megjönni, és 5 napig tart. A múltkor 51 napra jött meg, ez az az utáni ciklusom. Segítenétek, hogy mit csináljak? Menjek dokihoz?
2009. márc. 25. 14:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Na az én görbém is pont ilyen.Azt irták rá hogy lehet hogy volt peteérés de tüszőrepedés tuti hogy nem.
2009. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen menjél dokihoz,az 51 nap az már nagyon sok.Miota probálkoztok?Amúgy meg szorítok hogy jo legyen a görbéd!
2009. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy tuti nem volt. Nekem is csak pár tized fok különbség van a ciklu első és második fele között. És volt pozitív tesztem is, csak aztán megjött. Szóval nem lehetetlen ilyen görbével sem. Azért ha ilyen hosszú a ciklusod, azt beszéld meg dokival!
2009. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsö megint.Pozitív teszt után megjött a mensid?Hát hogyan?És terhes vagy?Akkor gratulálok hozzá.
2009. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem sajna, nem vagyok terhes. Csak arra mondtam, hogy ilyen görbével is össze tud jönni. Az, hogy nem maradt meg, az valami mástól lehet.De próbálkozunk tovább! :-)
2009. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi egy éve próbálkozunk, már volt vetélésem sajnos. A múltkori azért volt ilyen hosszú, mert hormongyógyszert kaptam és a cickafark is bekavart. Én azért még reménykedem, mert ez eddig azért normális ciklusnak tűnik. És remélem a kis kivételhez tartozom, akiknek ilyen görbével is sikerül. :)
2009. márc. 25. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön, pláne egy vetélés után. Biztos sok erőt adna nekem is, ha neked sikerülne ilyen görbével. Majd írd meg, hogy mi lett veled! :-)
2009. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást, bár nem érzek semmit és barnázásom sem volt, de még azért reménykedem. :)

Megírom mindenképpen és is szorítok Nektek! :)

2009. márc. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!