Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem meleg üzemben dolgozik....

Férjem meleg üzemben dolgozik. Ezért nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Nem voltunk még kivizsgáláson, így csak találgatok mi lehet a baj.

Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, 5 hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül.

Férjem heti 6 napot napi 8 órában 70-80 fokban dolgozik.

Van olyan akinek szintén ilyen helyen dolgozik a férje és sikerült a babát összehozni?


2011. jún. 25. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sürgősen orvos, a magas hőmérséklet a spermáknak sajnos nem tesz jót.
2011. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De az orvos nem tud mit tenni.

A férjem szereti a munkáját és amúgy sem találna mást, így az állása marad.

Amúgy már van 2 fia az előző házasságából, így elvileg termékeny.

2011. jún. 25. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
a meleg sajnos tényleg nem tesz jó. A 2 fiú fogantatásakor is ugyanitt dolgozott?
2011. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen
2011. jún. 25. 19:02
 5/12 anonim ***** válasza:
5 hónap még nem olyan sok idő próbálkozzatok ....
2011. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 5 hónap még teljesen normálisnak mondható szerintem, de egy ismerősömék pont így jártak. A férfi pék volt, nem jött össze a baba évekig, aztán valami okból elment a srác táppénzre, pár héten belül megfogant a kislányuk.
2011. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálunk a táppénz sajnos nem megoldható.

A leghosszabb idő amit munka nélkül tud tölteni 3-4 nap.

2011. jún. 25. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Hááát, esetleg a hideg zuhany, hideg fürdő szex előtt?

(de ez csak egy ötlet)

2011. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én Párom pék, szintén nagy melegben dolgozik, folyamatos műszakban. A tervezés utáni 2. hónapban megfogant a kislányunk, múlt héten volt 1 éves.

5 hónap próbálkozás után az orvos nem hiszem hogy ki tudja milyen extra kivizsgálásra küldene, ált megvárják az 1 évet. Ha csak nem vagytok 35 felettiek, akkor talán....

Nekünk amúgy PG53 ovulációs mikroszkóp segítségével sikerült a teherbeesés. Azt próbáltátok?

2011. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam ovulációs tesztet, de felesleges is, hiszen minden nap együtt vagyunk.

Arra vigyázok, hogy kb. az ovulációm napja körül csak napi 1-szer legyünk együtt, így az sem lehet baj, hogy túl gyakori.

2011. jún. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!