Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan valaszokat szeretnek...

Olyan valaszokat szeretnek kapni, aki hasznalt mar huvelykupot, es velemenyt is tud rola mondani, hogy mennyire is biztonsagos?

Figyelt kérdés
A baratommal huvelykuppal vedekezunk, a mult honapban epp peteereskor hasznaltam, de nem elvezet belem! Nem szeretjuk az ovszert, hisz eleg keveset vagyunk egyutt hisz o kulfoldon dolgozik, s ezert egy-ket hetet talizunk, masfel honap utan, es ezert inkabb igy vedekezunk. Ha nem minden uj aktusnal hasznalok uj huvelykupot, de mielott ujra belem hatolna megtorli a nemiszervet, lehet a baj? Es ha nem vagyok peteeres fele, akkor belem is elvezhetne? vagy az mar eleg veszelyes dolog lenne?
2009. márc. 25. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 5 évig gond nélkül használtam a Pharmatex kúpot, nem volt gond vele.

De sajnos tavaly valamit elronthattam, mert terhes lettem. Így utólag már tudom, hogy a 14.napon volt a baleset.

A babát nem tartottuk meg, mert van már 2 gyerekünk, és anyagilag nem tudunk bevállalni még egyet.

Az pedig rá van írva a tájékoztatóra, hogy minden új aktusnál, új kúpot kell használni!

Ha nem tudsz bevállalni egy babát, akkor inkább mással védekezzetek, vagy használjatok mellé óvszert is.

Jó lett volna ha ezt nekem is elmondja valaki időben!

Azóta tablettát szedek megint, remélem ez már megvéd.

2009. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!