Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Különböző terhesség esetén...

Különböző terhesség esetén különböző folyás lehetséges?

Figyelt kérdés
Na itt magyarázom: előző terhességemnél (múlt hónapban volt, de sajnos elvesztettük) pé után napokkal sok krémes folyásom volt. Most pé után vagyok 9 nappal és teljesen száraz. Hozzátartozik még az is, hogy volt egy gombás fertőzésem, amire használtm hüvelykúpot. A kiszáradás lehet a kúp miatt? Vagy lehetek terhes esetleg úgy is, hogy nincs folyásom, pedig a múltkor volt? Teljesen összezavarodtam és megköszönöm, ha segítetek!
2009. márc. 25. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A kúp okozhat hüvelyszárazságot.

Minden terhesség más amúgy, még ugyanannál a nőnél is:)

Mikorra (nem) várod?

2009. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nem azon múlik a terhesség, hogy ebből a szempontból hasonlít-e az előzőhöz.

2009. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességemnél (NEKEM) ami ugyan olyan volt, hogy menzi előtt egyátalán nem volt folyásom. Száraz voltam mint a sivatag. A különbség, hogy az első terhességemnél (ami nem maradt meg) nagyon-nagyon fájt a mellem és nem tudtam hason aludni, és még oldalt is csak melltartóban, mostaninál érzékeny ugyan a mellem de tudok hason aludni -szerencsére-.

Ez mindenkinél más. Lehet a gyógyszer miatt is de bármi más miatt is, baba miatt is.

2009. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elvileg vasárnapra nem várom, de a görbém és a pé-m alapján keddre. Viszont csináltam jóstesztet (LH) ami pozitív lett és a folyás is megjelent, tehát bizakodom. Igazából lassan megint minden ugyanolyan lesz, mint múlt hónapban. :) Remélem sikerült!

2009. márc. 26. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!