Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges- e, hogy három...

Lehetséges- e, hogy három különböző napon elvégzett tesz mind pozitív és 1 nőgyógyász szerint lehet, hogy korai stádiumban van a terhesség, kettő szerint meg nem, én rontottam el valahogy a tesztet?

Figyelt kérdés
Hasi és hüvelyi ultrahangot végeztek dec.10-én, de nem láttak semmit. Ők október 19-től számítják a fogantatást, de én tudom, hogy csak okt 31-én vagy november 1-én eshettem csak teherbe. A mi családunkban elég gyakori, hogy a 8 hetes babának nem tudják megállapítani a korát, mert olyan pici és ajnos sok a vetélés is. Ezért érdeklődnék, hogy van-e remény, hogy nem szívódott fel és még ott van és nem méhen kívüli. (Első terhességem) Köszönöm: G.Edit
2010. dec. 11. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tudsz mást csinálni csak várni! Drukkolok hogy minden rendben legyen!
2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A terhességet nem a fogantatás napjától számítják, hanem az utolsó menstruáció első napjától.

3 álpozitív teszt nem nagyon valószínű, én remélem, hogy összejött a baba :) Drukkolok neked.

2010. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 4-dik teszt is pozítív lett. Megint elkezdtem vérezni, fájt a hasam, bevittek a sürgösségire. Megvizsgáltak, minden rendben, persze sokat kell pihennem, és gyógyszert is kell szednem. 6 hetes vagyok, ahogy számítottam és nem 8, mint ahogy a két idiota doki mondta, hogy kellene lennem, ha esetleg lenne babám. Szóval a kicsi 12mm és a szívműködése is rendben van.


Köszönöm a válaszadókat a kérdésemre! :)

2010. dec. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!