Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap szédülés miatt neurolog...

Tegnap szédülés miatt neurologián voltam ahol azt mondták valószinü a magne b6 mellékhatása mert a terhességben ez a gyógyszer ellenjavalt pedig nekem 3 különbözö nögyógyász is adta! Ti szedtétek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Canesten kupot használt vki terhesség alatt?17 hetes vagyok
2009. jan. 16. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt szinte mindenkinek azt adják, ajánlják. Nem hinném, hogy ellenjavallt lenne, ez érdekes.

Nem alacsony a vérnyomásod, vagy a vércukrod? Én inkább a nőgyógyászt kérdezném a rosszullétedről.

2009. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De alacsony de a nögyógyász utalt be a neurologiára mert szerinte a vérnyomásom nem indokolta a szédülést nem tudott velem mit kezdeni:(
2009. jan. 16. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a Magne B6 miatt szédültél volna. Soha senkit nem hallottam még erre panaszkodni, pedig a kismamik javarésze szedi ilyen-olyan mennyiségben.


Én sokszor meg szoktam szédülni, főleg ha felállok az ágyról, ill. kikelek ágyból meg hasonlók és elsötétül minden. Ez normális terhesen és szimplán a megnövekedett vérmennyiséggel magyarázzák, ami nem tudom hova áramlik hírtelen (meg van tudományosan magyarázva) és ez okozza a gyakori szédülést. Nem tudom jobban elmagyarázni, keress rá a neten, vagy a doki elmagyarázza. Persze ettől függetlenül még más is okozhatja.

2009. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ellenjavalt lenne, akkor rá lenne írva a tájékoztatóra (ez a törvény és elég komolyan veszik). Én is szedtem és segített, hogy ne ugráljon a lábam, egyébként arról sem tudok, hogy az alacsony vérnyomással bármi baj lenne, örülj, hogy nem magas. Alapvetően tiszteletem az orvosoknak, de mint írtad 3 orvos 1 ellen.
2009. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Magne B6-tól migrénem volt.... simán el tudom képzelni a szédülést...

A nagyobb bajom, hogy én egy éve folyamatosan szédülök, amire gyógyszert szedek, most meg pozitívat teszteltem és az van írva a gyógyszerre, hogy terhesen nem javasolt... :os

2009. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!