Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már mutatnia kellett volna...

Már mutatnia kellett volna valamit a tesztnek, ha baba van a dologban, szerintetek? Vagy túl türelmetlen voltam?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm előre is, ha rápillantotok a görbémre. A véleményetekre lennék kiváncsi, hogy van-e remény egyáltalán, vagy ezt a hónapot is elbaltáztuk? Annyi mindenfélét olvastam már, hogy mikor célszerű együtt lenni (persze azon kivül, ha jólesik), hogy akkor ha felmegy a hő, akkor ha leesik, hogy már magam sem tudom. Ezért nem is tudok kiigazodni a görbéken. (a sajátomon sem) Ha valaki tud segíteni, vagy van véleménye, nagyon szépen megköszönöm!


2011. jún. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Te a 10. DPO-n teszteltél???

Várj minimum 4 napot még, aztán ismételj, és az már esetleg jelent is valamit. Kidobtál egy tesztet az ablakon.

2011. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár még egy hetet is várhatsz egészen nyugodtan. Nekem a kimaradt mensi utáni 4. napon lett csak pozitív a teszt, egész addig negatívak voltak.
2011. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok nekem. Igen, teszteltem, mert az előző mensim nagyon fura volt, alig volt valami csipp-csepp, és azt hittem, lehet az az oka, hogy már nem vagyok egyedül. Sajnos nem igy jött össze. Titokban reménykedtem, hogy mutat valamit a teszt, akár az előző ciklusból, akár a mostaniból (bár éreztem,hogy a mostanihoz még nagyon korai az időpont) Kedves Második válaszoló! Neked szívből gratulálok a poz. teszthez :-)
2011. jún. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!