Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is türelmetlen már a vége...

Más is türelmetlen már a vége felé? 38 hetes vagyok és teljesen depressziós, annyira várom már hogy megszülessen a baba.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne is mondd, én még csak 34 hetes vagyok, de már írtó türelmetlen, pedig nekem még elvileg sok van hátra, ráadásul kinyíltam, ezért csak fekvés, gondolhatod, kész vagyok!!Már mindenem fáj a fekvéstől, unomm, és a 36. hétig még így kell lennem!!

Nekem már nem sok van hátra, bármelyik percben jöhet a baba.

Szép szülést.

2009. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 40 hetes is elmultam,gondolhatod... :S Ráadásul semmi jele hogy szülni mennék. :( Tiszta idegroncs vagyok már! =)
2009. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak 27 hetes vagyok,nagyon sok van még hátra, tegnaphoz pont 3 hónap!De annyira szeretnék már ott tartani ahol ti!!! Nagyon nagyon várom, már mindennel kész vagyok, unalmamban megcsináltam, mert dolgoznom nem lehetett.Most meg nem telik az idő!

Könnyű szülést Nektek!!! :))

2009. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 37. hét végén járok, de már minden reggel úgy kelek fel,hogy talán majd ma megszületik. De még semmi. Tudom, hogy van még pár hét, de bízom benne,hogy nem akar addig benn maradni (ez kicsit önző dolog nem? Mert neki minden nap sokat jelent amit benn tölt)

De megöl az aggodalom. Figyelem, hogy mennyit mozog, milyen erősen rúg. És a diétát is unom már.

Nyugottabb lennék sokkal, ha már itt lenne velünk és látnám,hogy minden rendben van vele.

Remélem ezzel nem csak én vagyok így egyedül :-)

Mindenkinek jó babavárást a hátralévő napokra, hetekre.

Könnyű szülést, és egészséges, szép babát!!!

2009. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!