Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve!...

Nagyon kétségbe vagyok esve! Mit a következő lépés ilyenkor?

Figyelt kérdés
Párom ma volt sperma vizsgálaton nagyon rossz lett az eredmény, azt mondta a doki, hogy mesterséges beültetésre lesz szükség. Mi ilyenkor a következő lépes? Persze bejelentkezem nőgyógyászhoz, de ő hova, kihez fog küldeni ill. mit fog javasolni?
2009. márc. 26. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
azt valójába nem tudomhogy ilyenkor mi a következő lépés de én a helyetekbe feliratnám a párodnak a clostit mivel ezt a gyógyszert férfiak is szedhetik hátha.
2009. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvosod elmond majd mindent, lehet hogy kezelni is lehet a párodat. Ha tovább utal valószínűleg a meddőségi centrumba kell majd mentek. Beültetés csak akkor lesz, ha már tényleg nincs más lehetőségetek!


Ne ess még kétségbe, lehet hogy kezelhető lesz a probléma!

2009. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szijjja!Nem tudom,hogy pontosan nálatok mi a pároddal a probléma,de az É n férjemnél 60millió sperma helyett mindössze pár száz ezer sperma volt,s annak csak az 1%a volt élet képes.Nagyon megijedtünk,de az urologus orvosunk azt mondta,hogy mielött a mesterséges beültetést választanánk végig kell a páromnak egy 6 hónapos kezelést csinálnia.Felírta a clostilt,prostamol unot és még egy bogyot,de sajna most annak nem ugrik be a neve.2 hete lement a 6hónap,s kiderült,hogy visszaállt minden a régi kerékvágásba.50millió spermja van,aminek a 75 %a életképes.Tehát mostmár jöhet a babaprojekt!!!!Fel a fejjel!!!Probáljátok meg!!!Szurkolok!!!


Ancsy

2009. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindekinek köszönöm a bíztatást!

Sajnos nekünk nem lesz elég gyógyszeres kezelés ez már biztos! :(( És ráadásul tetézi a bajt, hogy nekem pmirigy problémáim voltak, bár már kigyógyítottak belőle.

Most nagyon el vagyok kenődve...nem tudom mit csináljunk, hogy legyün ezen túl!

2009. márc. 26. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Szedjen a párod Maca Vibe-t, nekünk 3 hónap alatt meg 26-szorozta a spermamennyiséget. 1 millióról indultunk, minden orvos csak a fejét csóválta, felkészültünk lélekben a lombikra, aztán a következő vizsgálaton már 5 millió volt a sperma, itt egy kis erőszakoskodással :) az inszem felé tereltük a dolgot, (mert már tömtek volna a hormonokkal) majd a köv vizsgálaton (1 hónap múlva) már 26 millió lett a spermaszám, 2 hét múlva lesz az inszem, remélem sikerül! Sok sikert nektek is!
2009. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!