Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 15-én volt peteérés, és...

Ha 15-én volt peteérés, és akkoriban összeis hoztuk a bébit, mikor érdemes tesztelni hogy biztos legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:02
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ú nagyon örülök.

Szinte tudtam. Nagyon örülök tényleg.

Köszönöm hogy, megírtad.

És szerintem a nevárt napjától a 10-dik napon szoktak dokihoz menni.

Szóval szerintem a jövőhéten menj is orvoshoz hogy, meglegyen az úgymond hivatalos megállapítás és akkor ő majd továbbít a védőnőkhöz.

Még egyszer nagyon örülök a +-nak.

Biztos a párod is kiugrik majd a bőréből.....:-)

Vigyázz nagyon magadra......de komcsira

Ildikó

2011. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Kedves Ildikó!


Aranyos vagy,köszönöm hogy foglalkozol velem:)

Még nem teszteltem,de holnap már tuti megcsinálom ha addig semmi!

Egyébként abból gondolom,hogy nincs babó mert a cicim pl semmit nem változott,mértem a hőt is hátha reggel vmi magas értéket kapok erre 36,2 szerintem ez nem jó....Egyébként az étvágyam nagy,de ez lehet az elevittől amit ugye már egy ideje szedek,g hogy néhány szag vagy illat jobban zavar mint eddig de csak mert figyelek rá nagyon,de igazából csak a sok csalódás beszél belőlem,amúgy minden porcikám a babóra vágyik....holnap majd kiderül!Megírom mi volt!Szép estét!

2011. júl. 1. 18:26
 33/39 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező És mindenki!

Én sajnos úgy jártam hogy, a múltkori iszonyat halovány csíkos tesztemet megismételtem most egy Gabriel nevüvel.

Hát ez a csík a múltkorihoz képest szinte nem is látható.

Ezt bizony nagyon negatívnak nevezném.

El nem tudom képzelni mi történt.

Ha tegyük fel elment a baba mert ez a legvalosínübb akkor meg miért nem jön meg.

Vagy majd a szokott időben fog.

24-én ahogy, eddig volt.....

Nem tudom mit gondoljak.

Ha netán járt valaki hasonló cipőben nagyon szívesen venném ha leírná a tapasztalatait, gondolatait.

Bocsáss meg hogy, belerondítottam a kérdésedbe de úgy elkeseredtem.

Még soha de soha nem jártam így.

Hát szóval nálam ez a szomorú helyzet...


Kedves Kérdező! Nálad mi lett a teszt eredménye? Megcsináltad?

Majd írd meg mi van veled.

Ildikó

2011. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

PA,

Kérdező mi van Veled???

Ildikó, én is nagyon haloványat teszteltem pénteken. ami azóta is látszik a teszten, sokkal vékonyabb, de ugyan olyan erős a színe. nem vettem másikat azóta sem.

érzem minden rendben! nem aggódom azon, hogy negatívat tesztelnék....

Neked nincs semmi tüneted? csak annyi,nem jött meg?

2011. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg,de a teszt negatív!
2011. júl. 4. 12:11
 36/39 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj hogy nem reggel?

Gabriellel teszteltem,azt mondták az a legmegbízhatóbb....

Akkor miért véreztem 23-án?!

2011. júl. 4. 12:16
 37/39 anonim ***** válasza:

PA,

vegyél más tesztet!!!

2011. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Persze,de várok péntekig,mert nagy volt a pofára esés!

Nem szokott késni......még nagyon nagyon halvány se volt:(

2011. júl. 5. 07:48
 39/39 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, Picsusz és mindenki!

Én elmentem hétfőn a dokihoz és sajnos azt kellett hallanom tőle hogy, elment a baba.

Nem lehet tudni mi az oka. Talán baja lehetett vagy nem volt megfelelő valami ahhoz hogy, elkezdjen ketyegni egy normális kerékvágásban a terhesség a 9-dik hónap felé.

Nem tudjuk mi lehetett a baj. Mondta ha nem jön meg 2 héten belűl akkor menjek vissza de erre már nem lesz szükség mert szerdán meg is jött.

Borzasztóan szomorú vagyok..... el sem tudom mondani mennyire. Szerettem volna egy 3-dik babát lehetőleg 1,5 év korkülönbséggel ahogy, a másik kettőnél sikerült.

Így jó volt hogy, együtt nőnek. Most a legkisebb 3-éves szóval egy csomó ideje próbálkozunk. Erre végre sikerül és ez történik. Hát ez leírhatatlan. Mondta a doki hogy, a nők el sem tudnák képzelni hány korai vetélés történik amiről nem is tudnak de hát kösz szépen. Én erről tudtam és ........na mindegy is. Sajnos ilyen szomorú dolgokkal kellett jelentkezzek...

Olyan jó hogy, itt megoszthatjuk egymással a dolgokat és sokat okúltam is és azt hiszem én is sokaknak a segítségére lehetettem.

Bár sajnos olyanokba is botlottam akik képesek végig járni a válaszokat és jól lerontani a százalékot a 100-ról..... Na mindegy. Csak beléptem és még ilyenekkel is találkozhattam.

Viszont örülök hogy, "meg ismerhettelek" titeket és jó volt megosztani az izgalmakat és minden mást.

Kedves kérdező majd írd meg mi lett a pénteki eredmény és lehet egy dokihoz el kellene menni. De erről talán később. Vigyázz magadra és írj ha úgy gondolod.

Mindenkit puszilok és téged is Ildikó

2011. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!