Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem és...

Ma reggel teszteltem és negatíc lett. Akkor miért nem jött még meg? Van még esélyem babára? Teszteljek majd még 2 nap múlva?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 26. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a fogamzás után pár héttel mutatja csak a teszt, bár ezt csak olvastam vhol
2009. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom most vagy 12 nappal pé után. Az átlagnak pé után 14 nappal szokott megjönni, szóval nem csoda, hogy még semmi. Vagy neked 12 napos a luteális fázisod? A teszt még korai volt, szerintem 2-3 nap múlva ismételd meg, ha addig semmi.
2009. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot. Ha addig se jön meg, tesztelj mégegyet, ha az is negatív akkor én elmennék a dokimhoz!
2009. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendben 2-3 nap múlva próbálkozom újra. A görbémről mi a véleményetek?
2009. márc. 26. 10:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Csajok, láttok még esélyt a görbém alapján pocilakóra?
2009. márc. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!