Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy vizes-krémes...

Van olyan hogy vizes-krémes folyás? Pár napom van a nemvártig, egy hete semmilyen majd egy két nap krémes folyásom volt! De ez most akkor mi?

Figyelt kérdés

Se nem vizes, se nem krémes....

NEM ÉRTEM!


2009. márc. 26. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


29-re nem várom. Az elmúlt három napban krémes folyásom volt, most pedig nem tudom eldönteni én sem, hogy vizes v krémes, bár inkább krémesnek tűnik.

2009. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt hittem hogy csak én vagyok evvel igy

én is krémesre tippelek, mert amikor vizes, azt csak nedvesnek érzem!

Te mikor tesztelsz?

2009. márc. 26. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem vettem tesztet, most táppénzen vagyok. Megpróbálom valahogy kivárni a hétfőt, ha addig nincs semmi, kedd reggel az első dolgom lesz. Te? Mióta próbálkoztok. Nekünk az első hónap.
2009. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekünk már a sokadik hónap, kb 10, de nem számolom, mert ez az első olyan hónap amikor tuti hogy van peteérésem! Closty által! úgyhogy innen számolom majd újra, remélem nem kell sokáig!

Én szerintem húzom a dolgot, ameddig csak lehet, de ha már nem bírom akkor tesztezek, lehet nekem is hétfőre vagy keddre esik majd! mert a hétvége hamar eltelik, úgyhogy csak a holnapi napot kell kívárni hogy leteljen!

Majd megirod ha van valami változás, vagy ha éppen teszteltél?

Hődet méred?

2009. márc. 26. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellem érzékeny egy kicsit, de ki lehet bírni + a derekam fáj és fáradt vagyok. A hőmet három napja mérem, eddig még nem gondoltam rá, hogy kellene mérni. 36,9 volt mind3x.
2009. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!