Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Aloe Gel (First) segített...

Az Aloe Gel (First) segített valakinek teherbe esni? A menstruációt vagy a peteérést nem zavarta meg? Peteérést esetleg segítheti?

Figyelt kérdés
2. flakon Aloe Gelt iszom. Kb. 2 hete ittam már, amikor a mensim "esedékessé" vált. 2 nappal előbb jött meg (inkább késni szokott!) és iszonyatosan véreztem, ráadásul a szokásos 5 nap helyett 8 napig tartott. Járt már így valaki?
2011. jún. 27. 17:40
1 2
 1/11 Zsanett 24 ***** válasza:
Én most pont igy jártam!Nekem is 8 napig tartott,most múlt el csak én az utolsó 2 napban barnáztam!Szerintem a meleg miatt simán lehet,de kiváncsi vagyok a válaszokra én is!
2011. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Te is iszod az aloe gélt?

2011. jún. 27. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Az FLP-s gélre gondolsz? A sárga flakonosra? Mert a First az nem innivaló, hanem külsőleg van. A sárga flakonos való ivásra. Vagy a Berry, vagy a barackos. A First az sebekre, hajra, torokgyulladásra stb. Bocsi, csak a kérdésedből nem egyértelmű. Amúgy én sokáig ittam a sárga flakonost és a Berry-t is, és semmi ilyen panaszom nem volt tőle. A Berry kifejezetten ajánlott női bajokra. Szóval szerintem nem az az aloe gél zavart be a ciklusodba. (már, ha nem a First-öt ittad, mert az, nem tudom, mit csinál, ha megiszod, mert abban sokféle gyógynövény van az aloé-n kívül)
2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah, és nekem igen, segített a teherbeesésben. (előző voltam)
2011. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, a sárga flakonos gélt iszom.

2011. jún. 29. 13:09
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Mennyi ideje ittad, mikor sikerült teherbe esned?

2011. jún. 29. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem segített ...Semmi hatást nem észleltem.

Tudod, mikor sikerült a Bébim? Amikor felhagytam az összes csodaszerrel, és csak sima E - vitamint szedtem az egész ciklusban. Hihetetlen megkönnyebbülés volt, hogy nem ittam a rengeteg (és sajnos igen drága) löttyöt, és csak a vitamint kapkodtam!Aztán a dokim is mondta, hogy az FLP termékek maximum a terjesztőknek segítenek ...

2011. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam, aki azt írta, hogy segített neki a babához a gél. Én kb 9hónapig ittam, mielőtt terhes lettem. Először a fogyókúrám kiegészítéséhez ittam a sárga flakonosat. Fél év alatt sikerült 12 kilót leadnom. (Muszáj volt azt is a baba előtt). Aztán a Berry-t ittam. És az utolsó hozzászólóval ellentétben, nekem nőgyógyász is ajánlotta a termékeket, pedig ő nem terjesztő, és nem is tőle vettem!!! A lényeg, nekem segített. A császár után pedig kifejezettem a nőgyógyász ajánlotta, hogy a sebemet a First-tel kezeljem. Az is szépen gyógyult tőle. És távol álljon tőlem a reklámozás, hisz nem érdekem. Csak a tapasztalatomat osztom meg. Remélem segítettem. Sok sikert!
2011. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah, és még annyi, hogy általában az orvosoknak nem érdekük a természetes, gyógynövényes termékek ajánlása, hiszen ők a gyógyszer gyárakkal szerződtek. Kivételt képeznek azok, akik szerint a páciens gyógyulása nem csak a pénztárcájuk megtömésével érhető el.
2011. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 éven keresztül össze-vissza stimuláltak az orvosok, hogy teherbeessek, de nem sikerült. Azt mondtam elég és hogy várunk egy kicsit és megyünk tovább. Ezen időszakban elkezdtem inni a Aloe Vera Berry gélt és a 2. hónapban spontán teherbe estem. Jelenleg 28 hetes kismama vagyok.
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!