Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28 ra nem várósok mi a...

27-28 ra nem várósok mi a helyzet a mensivel? Hogy érzitek magatok? Volt aki már esetleg akár tesztezett is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia!Dehogyis lettél meddő!!! Ez a gyógyszer majd meghozza a mensidet és rendbejön a ciklusod nyugi!Kicsit rendetlenkedik,dehát ez helyrehozható!
2009. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bocsi,az alattadlévőnek akartam írni.BOCS!!!
2009. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
:-) semmi baj elö ferdül...
2009. márc. 26. 14:08
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem teszteltem még. Úgy gondoltam majd hétvégén! Ha kibirom vasárnapig, akkor vasárnap reggel, ha addig nem történik semmi!

2009. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Semmi!És el vagyok keseredve!Az esti alhas szúrkáláson kívül semmi tünetem!De azért reménykedem és nagyon kíváncsi vagyok!Lehet, hogy holnap reggel tesztelek egyet(amúgy vasárnapra nem várom), nagyon kíváncsi és türelmetlen vagyok!Ja! Ovuteszttel jósteszteztem, és talán erősödik az a csík, de lehet, csak bebeszélem...Neked??Tünet?Esetleg teszt?
2009. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ne keseregj,hát nincs is rá okod!igazábol nem most kell rosszul lenni meert ugye mindennek megvan az ideje!nekem a hasam görcsöl már 3.napja mintha megjönne,és reggel kicsit hányingerem is volt,de nem tudom mert én holnapra nem várom és álltalában nagyon pontos!!viszont a mellem pár napja érzékenyebb volt :-(!na de majd kiderül!tesztem nincs külföldön vagyok ugyhogy nem szaladgálok mint otthon...
2009. márc. 26. 14:28
 7/28 anonim ***** válasza:
Ms reggel teszteltem - lett, de nálam azért várom 28-ra mert a pé-m kitolódott. Elméletileg 23-án kellett volna már megjönnie. (addig amíg nem jön)Mellékhatás csak annyi, hogy idáig mind a két mellbimbóm érzékeny volt, de mára már csak a bal mellbimbóm érzékeny jobban.
2009. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én 28-ra nem várom.Kicsit fájdogál a hasam,derekam,a melleim nagyon.Nekem szerintem a holnap reggelből kiderül,hogy tesztelek e,mert a hőm ha leesik reggelre,akkor nem.Remélem magasan marad:)

Drukkolok mindenkinek!

2009. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14.13-as vagyok.Tök jó,hogy külföldön vagy így legalább elfoglalod magad és nem csak ezen jár az eszed, mint nekem!Azért olyan jó lenne, ha végre sikerülne:)Sok sikert mindannyiunknak!!!
2009. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 27-29-ére nem várom. 27-ére, mert az előző hónapban a 26. napon jött meg, 29-ére, mert azelőtt mindig rendes 28 napos ciklusaim voltak. Nekem már egy hete nagyon görcsölt a méhem, fájt rendesen a hasam, derekam, a mindjárt megjön érzés is erős volt nagyon és volt 1-2 nap, amikor picit nehéznek éreztem a melleimet. Mostanra semmi mellnehéz érzés de a hasfájásom is elmúlt, egy pici megjön érzés maradt, amit csak időnként érzek. Már 3 napja tamponnal járok dolgozni, mert mindig fel voltam rá készülve, hogy bármikor megjöhet, de eddig semmi. Szerintetek reménykedhetek, vagy a mindjárt megjön érzés nem hazudik és hamarosan megjön? Nektek mindenesetre sok szerencsét kívánok!
2009. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!