Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28 ra nem várósok mi a...

27-28 ra nem várósok mi a helyzet a mensivel? Hogy érzitek magatok? Volt aki már esetleg akár tesztezett is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 14:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


nekem is ma reggelre 3 nap késéssel ugyan, de megjött!


Next time! :)

2009. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok aki 27-29-ére nem várta. Még nem jött meg és mostmár kijelenthetem, hogy késik. Izgulok nagyon.
2009. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
csajok ,én ma csináltam tesztet és 2 csíííkos :-)) nagyon örülülünk !!de elég halvány de szemmel láthatóan ott van ,és remélem erösödni fog és minden oké leszz!a bajom annyi hogy külföldön vagyok és 1 hónap mulva mennék haza csak,és nem tudom a doki kérdést még egyenlöre !de majd megoldódik az is ahogy minden :-)!mindenkinek sok sikert továbbra is !és irjatok ,pussz
2009. márc. 30. 21:42
 24/28 anonim ***** válasza:
Szia. GRATULÁLOK!!!!!
2009. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2009. márc. 30. 23:07
 26/28 A kérdező kommentje:
SZIASZTOK .TEGNAP ELÖTI 10.15 válaszoló mi a helyzet ???teszt ??
2009. ápr. 1. 15:49
 27/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A 27-29-ére nem várós vagyok. Sajnok megjött. Nagyon szomorú voltam, de már túltettem magam rajta. Most haragszom a testemre, mert még ilyet sohasem csinált velem. Miért kellett engem így megviccelnie? Késik, amikor az ember babát szeretne , azután meg mégis megjön. Most egy ideig pihenek lelkileg úgy döntöttem. A friss kismamának pedig GRATULÁLOK!!!!
2009. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
elöször is köszi a gratluláciot!de nem legyetek elkeseredve lányok össze jön a baba.és tényleg akkor amikor nem is gondolnátok,igy jártunk mi is :-),de nagyon boldogok vagyunk!csak mivel külföldön vagyunk még a doki nem igazolta a poz tesztem és ezért kissé aggódom de remélem minden oké!én folsavat E vitamint és C vitamint szedtem :-) !!mindenkinek szoritok és irjatok majd mit tapasztaltok azért!!!
2009. ápr. 2. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!