Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensivel nektek...

Rendszertelen mensivel nektek milyen a görbétek/hogy alakul a hőtök?

Figyelt kérdés

Van valakinek hasonló cikk-cakkos görbéje rendszertelen mensi mellett?

Lassan 3 hónapja nem jött meg.Ma akarok szólni a dokinak,hogy csináljon/adjon már valamit,hogy megjöjjön.


Valaki hasonló helyzetben?


[link]


2010. okt. 6. 08:58
1 2 3 4
 1/32 Nikolett85 ***** válasza:

nekem sem valami fenyes a mostani gorbem, de hetvegere remelem megjon, vagy pozit tesztelek :-)! Mar 2.5 eve probalunk babasodni, de meg semmi! De az is igaz, hogy meg ilyen magas nem volt a hom (36.5), igy remenykedek!


[link]

2010. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem is hasonló görbém van, csak én barnáztam kb. 4 napot. Most elindult nekem is fölfele a hőm, szerintetek 36,5-el is lehet valaki babás?

2010. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Ez az án görbém.

[link]

Konkrétan nem tudtam azt a kis barnázást mensinek venni, mert csak 1-2 csepp volt. Mi a véleményetek?

2010. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Úgy veszem észre,hogy "egy cipőben" járunk,de nagyon remélem,hogy hamarosan sikerül mindhármunknak.Nekem csak folsavat írt a doki és holnap megyek vissza hozzá,hogy átbeszéljük+megvizsgál.

Ti voltatok valamilyen kivizsgáláson?

Kedves második,ha jól látom csökken a hőd,ami nem szokott babát jelenteni,de ne keseredj el,minden előfordulhat.

2010. okt. 7. 07:59
 5/32 A kérdező kommentje:
Mára hogy alakult a hőtök?
2010. okt. 7. 08:00
 6/32 Nikolett85 ***** válasza:

Szia az enyem ilyen

[link]


Hat remenykedem, hogy hetvegen pozit tesztelek! De ha nem is, legalabb megjon a menzim! A te gorbed milyen?

2010. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

[link]


Ilyen lett. Bejelöltem a múltkori barnát mensinek.

Nem magasra húzta az átlaghőt szerintetek?

2010. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék én is, ha nem gond! :-) Én még szoptatok, 2 éves elmúlt a fiam, de már nagyon szeretnénk kistesót! Az én görbém ilyen [link]


Kedves Kérdező! Voltál már dokinál ezelőtt? Ha igen, mit mondott?


Kedves Nikolett85! Látom, nem sikerült gyakrabban összebújni, de ha a 47. cn-on volt az ovud, akkor van esély! Én nagyon drukkolok!!!


Kedves 2 válaszoló! Jó lenne, ha mégjobban emelkedne a hőd, vagy legalábbis nem csökkenne ezentúl, és akkor elmondható, hogy megvolt az ovu, nemcsak próbálkozott a szervezeted, mint nekem, mikor még az ovuteszt is pozi volt, aztán mégse lett belőle semmi. :-( A rövidebb görbéden tényleg magasan van CL! Szerintem használd a hosszabbikat! :-)


Mindenkinek megy a drukk!!! :-))

2010. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Bocsi Kedves Kérdező, most olvastam végig újra és látom, hogy holnap fogjátok átbeszélni a dolgokat a dokival! Majd írj, hogy mi volt!!
2010. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Remélem,hogy holnap már okosabb leszek (kíváncsi vagyok,hogy mit fog mondani a doki,remélem,hogy csak jókat)!


Este írok majd ,hogy mi volt!

2010. okt. 7. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!