Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem akar babát pikk-pakk összejön és szalad elvetetni? Mi meg itt kínlódunk, hőmérőzünk, könyékig vagyunk magunkban (bocs) és csak nem akar megfoganni! Pedig úgy várjuk?

Figyelt kérdés
Nekik miért és nekünk miért nem???
2009. márc. 26. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy jó kérdés, erre Én is kiváncsi lennék. Valószínűleg a sors így akarja valami miatt.
2009. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés költői. De sajnos értem, miről beszélsz. Azt mondják, jobb, ha nem "görcsölsz" nagyon a dologra, vedd könnyedebben, ha akar, úgyis összejön.
2009. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az lesz!Köszike!
2009. márc. 26. 15:41
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a kérdést én is felteszem sokszor, de annyira dühös tudok lenni miatta, hogy inkább nem is gondolok rá. sajnos ilyen az élet!
2009. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Mar volt ilyen kerdes, keresd csak ki!

En az elet mas teruleten is kiakadok sokszor, mert total ugy erzem, hogy nagyon igazsagtalan az elet.

Ne gorcsolj, az tenyleg nem jo. Hidd el akkor fog nalatok is jonni, amikor a legkevesbe varjatok! A stressz nem jo egyaltalan semmire, ne stresszeljel.

2009. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
ez azért van mert őket nem érdekli nem is gondolnak rá!csak becsúszik.aki meg akkar az mindég minden hónapban várja hogy ne jöjön meg a menszi és tesztelhesen!
2009. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert az elet sajnos igazsagtalan es erre meg ratesz egy lapattal az emberek felelotlensege (kivetel persze akiknek vedekezes mellett csuszott be a baba mert sajna ilyen is elofordul, ez nem nekik szolt)
2009. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem igaz sokan vagyunk akik szeretnénk babát és rögtön sikerül. amugy kevesebb görccsel könnyebb teherbe esni ez való igaz.
2009. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen én a felelőtlenekre gondolok!
2009. márc. 26. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Én is így vagyok vele...Túl vagyok egy spontán vetélésen és egy 10 hetes missed ab-n....

Dühös vagyok az egész világra, hogy nekem nincs babám...

Most jött meg, mától kezdem szedni a barátcserjét, a cickafarkfüvet, és a palástfüvet. Orvosokban már nem bízom:(

Próbálj te is picit pozitív lenni:)

Egyszer csak sikerül...

2009. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!