Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem akar babát pikk-pakk összejön és szalad elvetetni? Mi meg itt kínlódunk, hőmérőzünk, könyékig vagyunk magunkban (bocs) és csak nem akar megfoganni! Pedig úgy várjuk?

Figyelt kérdés
Nekik miért és nekünk miért nem???
2009. márc. 26. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Azt olvastam egy újságban,hogy bizony az önzetlen,szenvedélyes szex a megoldás:D

Elkapni apát,szét szedni a kis száját,persze peteérés környékén.Egy szenvedélyes szex és egy közös orgazmus a végén csak úgy beszippantja a katonákat:D

Én most ezzel fogok próbálkozni,mert már kezdett átmenni a szexuális életünk egyhangú gyerekgyártásba.Na,ezt nem akarom.Szeritem,ha egy pasi fel van húzva rendesen akkor nagyot tüzel:D

Bocsi,ha túl nyers voltam,de ez igaz lehet.

Mielőbbi gyermekáldást mindenkinek,aki szeretné!!!!!!

2009. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó, sajnos nem tudok egyetérteni. Nálunk megvan a jóminőségű, rendszeres szex, és mégsem maradok terhes. Szerencsémre elég hamar kiszúrtuk a hibát, és kezeljük (lehet párnapos terhes vagyok és még nem tudom??? na majd kiderül hamarosan), de sokak nincsenek abban a szerencsés helyzetben mint én, hogy ennyire nyilvánvaló legyen a hiba...
2009. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát személy szerint én azoknak az embereknek akik csak anyagi okokból nem akarják a bbabát megtiltanám hogy elvetesse.Aláiratnák vele egy lemondó nyilatkozatot és igen is szülje meg a babát sok ember boldogan felnevelné.Csak akkor engedném elvetetni ha nincs esélye a normális emberi életre beteg.És az ilyen embereknek levetitteném a néma sikoly cimü filmet hogy azután döntsenek.Soha nem tenném meg.Nekem volt egy terhességem ami sajnos megszakadt pedig annyira boldog lettem volna ha a kezemben tarthatom ehelyett csak egyszer láttam a pici sziveskéjét dobogni és aztán láttam a wc-én lefolyni.Őt az apja nem akarta de én igen.
2009. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

17.21es valaszolonak teljesen igaza van. tudomanyos magyarazata is van, ami nagyon egyszeru. ha egy nonek orgazmusa van, akkor az mehosszehuzodassal jar, ami egyfajta vakumot kepez, igy szippantodik be a hadsereg, ami nyilvan nagyobb erovel tamad, ha csak ugy kirobbanak a leendo apabol, mivel szerelembol szeretkezik, nem kotelessegbol!! amugy meg a nonek is van ejakulatuma, ami szinten segit a fickoknak tovabbcsusszani a nemes cel eleresehez!!!

es ha valaki nezte a sex es ny-t, ott van Charlott peldaja, o is gorcsosen akarta, azt mondtak, h meddo, aztan mikor orokbefogadtak egy kislanyt, es nem gorcsolt a teman tovabb, terhes lett!

2009. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!