Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem leszek terhes, mert a szex alatt sok váladékom termelődik és az nem engedi fel a kiskatonákat? Befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy ez miatt nem sikerülne teherbe esned!Sőt,ha mondjuk épp pé-körül vagytok együtt akkor pontosan az a jó ha minél több ilyen nyák termelődik,hisz az segíti előre haladni a kiskatonákat!Épp ma olvastam,hogy a nyák minősége segíthet tovább életben tartani a kiskatonákat,mert táplálja őket addig míg várnak a petesejtre!


Sok sikert!

2009. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,csak az a bajom,hogy akármilyen pózt választunk,akkor is kijön belőlem minden,ha 1 órát maradok is úgy!Lehet olyan váladékom van,ami megsemmisiti a spermát?Létezik ilyen?Vagy ez hülyeség?
2009. márc. 26. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, hogy antitesteket termelsz a párod spermája ellen, de az a váladékmennyiségtől független. Amúgy pedig elég mélyre jutnak fel, közel a méhszájhoz, úgyhogy keveset kell a hüvelyváladékban üldögéljenek, hamar besurrannak a méhnyakba, onnan már a hüvelyváladék nem mossa ki.
2009. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Igen lehetséges nem írtál hülyeséget!Az természetes ha visszafolyik hisz nem szükséges az összes anyag egyetlen babóhoz a felesleg kifolyik de lényeg bent marad!!!Az esti eggyüttlét a legjobb,aktus után ne kelj fel legalább 1 órát,de ha megoldható akkor reggelig maradj fekve!:-))

Én így tettem remélem meglesz az eredménye!:-)

2009. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm nektek a válaszokat!Nagyon rendesek vagytok!Ezt még kipróbálom,hátha bejön!
2009. márc. 26. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!