Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ma d. E.2...

Lehetek terhes? Ma d. E.2 csepp barnás volt. Kedden kellett volna megjönnei.

Figyelt kérdés
Péntek óta 37 feletti a hőm(azóta mérem),egyébként a normál 36,6.k-sz délelőtt úgy fájt a hasam,mintha megjönne,de nem jött.3 napja szurkál alul a hasam.Fáradékony lettem.Ma d.e. 2 csepp barnás volt,de ennyi.A hőm nem esett 37 fok alá.Ma csináltam tesztet,de -.Ez lehet baba még?Mikor teszteljek,talán még korai volt?
2009. márc. 26. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy még nem termelődött elég hcg a szervezetedben ezért lett negatív a teszt!Barnázástól ne ijedj meg ez még nem azt jelenti,hogy nincs is baba!Nem 1 kismaminál előfordult a nem várt menszikor!Ha addig nem jön meg akkor hét vége felé próbálj újra tesztelni,én szorítok hogy +++++++++ legyen!A tüneteid nagy esélyel utalhatnak babóra!:-)
2009. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!