Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás eshet a menses...

A beágyazódás eshet a menses utlosó előtti napjára?

Figyelt kérdés
A beágyazódás eshet a mesni utolsó előtti napjára vagy a mesni napjára? Esetleg lehetséges ,h a mesni napjára esik a beágyazódás ,de közben a mensi is megkön?
2008. febr. 25. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
(megjön) akart lenni!
2008. febr. 25. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2008. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha késöbb volt a pé-sed akkor igen előfordúlhat.Tudod mikor volt pé-sed?
2008. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6.-án jött meg a mensim 11.-én már csak kicsit volt véres a tampon. Sajnos nemtuom,h mikor volt v. lesz peteérésem!
2008. febr. 25. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
ciklus.hu, vagy timmermann.hu és ott ki tudod számolni mikor van pé-d. Vagy leírod az utsó három mensidet és megmondom neked.
2008. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉN EGY ORVOSI KÖNYVBEN OLVASTAM:

A peteérés után 18-24 óráig életképes a petesejt, ha egy spermiummal találkozik, akkor megtermékenyülhet és a petevezetéken keresztül a méh ürege felé vándorol. A vándorlás 6-7 napig tart. Ezután beágyazódik.

Tehát a pete a ciklus 20-24. napján jut el a méh üregébe.


Szerintem nyugodtan lehetséges, hogy a ciklusod utolsó napján ágyazódik be a pete a méhnyálkahártyájába, pont egy nappal a következő menstruációd előtt. Bár szerintem akkor már nem fog megjönni, vagy ha igen akkor csak modosultan, hiszen sokat hallani arról, hogy valaki terhesen is "menstruál".

A legjobbakat!

2008. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

január Januárban 10.én jött meg és kb 4 napig tartott

február 6.-a és 11.én már semmi nem volt

december 10.én jött meg kb

5napig

2008. febr. 25. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
29 napos ciklusaid vannak. peteérésed 21.22.23-án volt. 18-24-ig voltál a legtermékenyebb. Mire vagy még kíváncsi???
2008. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!