Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a beagyazodasos verzes?...

Mi az a beagyazodasos verzes? Pontosan milyen? Meddig tart? Mennyi a meg beagyazodasos verzesnek szamititt mennyisege? Tarthat ez 1-2 napig is?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kerdesert,De a ciklusom 24. napjan elkeztem barnazni verezni,es talan egy picit sok.Nemtudom megitelni!Nagyon remenykedünk! Bocsi azt nem irtam a ciklusaim alt.30-32 naposak.Varom a tapastalatokat lanyok.Ne hadjatok cserben!
2009. márc. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
ha beírod a keresőbe hogy beágyazódás kismillió válszt fog kiadni mindarra amire kiváncsi vagy. olvasd el őket hasznosak tanulságosak.
2009. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, szerintem mi nagyon hasonló helyzetben járunk, ugyanis nekem pedig a ciklus 23. napjától van hasonló tapasztalatom és teljesen tanácstalan vagyok, mondhatni el vagyok keseredve, mert azt feltételezem,hogy ez mesi, de ugyanakkor meglepő és érthetetlen számomra, hiszen nem a 23. napon hanem a 29. napon kellene megjönnie leghamarabb. Mondhatni rendszeres a ciklusom, szóval nem értem, mert nem a megszokott módon indult be ez a vérzés. Előbb rózsaszínem folyás, de csak kevéske aztán pecsétlő vérzés, de már negyedik napja tart, de mostmár folyamatos vérzés, de mégis gyenge. Ráadásul nem éreztem semmi jelét, hogy meg fog jönni, pedig picit olyankor szúrkál a hasam, most ilyen nem volt.
2009. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tenyleg ugynezki hogy eggy cipöben jarunk. En sem ertem mi lehet?! Nekem most mar nagyon sok van.Pedig a ciklusaim pontosan 30-naposak es en sem ereztem amit mindig mesi elödt:ingerlekenyseg,alhasi görcsök,derek fajdalom...semmit!!!!Tenyleg nem ertem mi törtenik velünk!Korabban volt mar ilyenre neked precedens?(ha meg kerdezhetem)
2009. márc. 27. 07:40
 4/4 anonim válasza:
Nem volt korábban ilyen, de bevallom most kezdtünk bele a babaprojektbe.Az előző próbálkozásunkkor a ciklus utolsó 3 napjában próbálkoztunk, de akkor ugyebár nem sok esély van a teherbeesésnek, úgyhogy meg is jött akkor rendesen. Most még mesi alatt is meg minden nap próbálkoztunk, de ok, hogy esetleg nem jön össze elsőre, de miért van az, hogy hamarabb jön meg egy héttel? Azt gondoltam ilyenkor épphogy a beágyazódásnak kéne történnie, szóval nem is értem hogy jöhet meg ilyenkor
2009. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!