Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinuleg gyermeket varok....

Valoszinuleg gyermeket varok. A baratom speedezett, en meg kicsit "belenyaltam" a porba. Beteg lesz a baba? Milyen hatassal lehet az embriora az egyszeri speed? Illetve ha a leendo apa speedezett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen idiótáknak pont gyerek kell!!! Remélem nem vagy terhes!
2011. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég sok baja lehet szegénynek, de főleg akkor ha most is belenyaltál mert elég értelmetlen a mondat amit írtál...
2011. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

ezt az orvosoddal kéne megbeszélni,

de egyet tudok, alapjában véve abortuszellenes vagyok, de neked javaslom, hogy erősen gondolkozz el rajta, meg kell-e ennek a gyereknek születni...ha megszülöd, akkor meg azonnal add örökbe

2011. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az elsővel a másodikkal és a harmadikkal is...
2011. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

ne ítélkezzetek!

Menj el egy orvoshoz,ő őszintén fog válaszolni!!!!

2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%

Az egyszeri drogozás semmilyen hatással nem lesz a babára, akkor sem, ha pont akkor fogant meg.

Viszont:

Most nem vagyok benarkózva??? Így írni...

EGY IDIÓTA VAGY, és nem az írásod miatt!

2011. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
te jó isten...
2011. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Remélem egy szimpatikus rendőrbácsi is olvassa a kérdést xD
2011. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
..más meg nem fogan meg...lehet nekünk is speedezni kellene és akkor egyből felelőtlenül terhesek leszünk..:S
2011. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves laikusok, valószínű azért értelmetlen a mondat számotokra, mert nem drogoztatok még soha, vagy nem voltatok drogosok között, és ezeket a szavakat nem ismeritek, érdekes én értettem mit írt, pedig soha nem drogoztam, de megfordultam már drogos társaságban.


Én úgy tudom, hogy a speed viszonylag hamar kiürül a szervezetedből, nem okoz függőséget. Viszont ha az apa többször is használta, használ drogokat, az szerintem nem túl jó dolog a baba szempontjából.


Mikor speedeztél amúgy? Mert szerintem az nem mindegy.

2011. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!