Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinuleg gyermeket varok....

Valoszinuleg gyermeket varok. A baratom speedezett, en meg kicsit "belenyaltam" a porba. Beteg lesz a baba? Milyen hatassal lehet az embriora az egyszeri speed? Illetve ha a leendo apa speedezett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lesz baja mert akkor meg sem fogant volna. Az első 2 hétben még semmi nem árt neki mert még csak beágyazódik. Remélem utána nem drogoztál!
2011. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

A speed amfetamin szarmazék. Az amfetamin nincs hatassal sem a spermiumokra, sem a petesejtre. Tehat karosodasa nincs sem a fiúd spermajanak, sem a te petesejtednek. Az amfetamin szarmezékok hasznalata nem befolyasolja a teherbe esést, viszont a szív kialakulasaban okozhat fejlődési rendellenességet. Ha folytatod az életmodot, akkor alakulhat ez ki, illetve a gyermek ingerlékeny és magataras problémas lesz valoszínű. Egyszeri fogyasztasa, illetve kora terheskorban történő leszokas esetén a baba nem karosodik.


Csak annyit még, hogy egy gyerek felelősséggel jar. Amennyiben terhes vagy, és pszichikai függőséged van az amfetamin szarmazékoktol, akkor fordulj minél hamarabb orvoshoz és menj elvonokúrara. A sajat életeddel úgy jatszol, ahogy akarsz, de masért, a gyermekedért felelős vagy!!!

2011. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Atroposz ***** válasza:
68%
Egyetértek a fentiekkel ,és szerintem nem nőt be a fejed lágya a hozz , hogy szülő legyél.
2011. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Picsusz ***** válasza:
80%
Atya Úr Isten.Hihetetlen.Sose akarom elhinni,hogy valaki ilyen felelőtlen legyen.Na persze nekik sikerül a baba.Más meg már beledöglik a fájdalomba,hogy már megint megjött.Ne haragudjatok,de komolyan nem hiszem el,hogy ilyenek adatik meg.A kérdezőnek annyit,h.talán védekezni kellett volna,míg ilyeneket művelsz.
2011. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

Remélem nem vagy terhes!!

Rohadt felelőtlen vagy, ha már a gyanű megvan hogy állapotos vagy akkor még a drog közelébe se mész nem hogy még bele nyúlsz. Nekem a saját anyukám születésnapján nem koccintottam csak köjökpezsgővel mert állapotos vagyok!!

2011. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Jó ég! És Nekik adatik baba! Mekkora igazságtalanság!
2011. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem nem vagyok drogos egyszer probaltam ki. nem iszom alkoholt nem dohanyzom.lehet itelkezni....es nem uis akarok drogozni.sajnalom, hogy azoknak akik jobban megerdemlik nem jon ossze a baba.:(
2011. júl. 2. 00:27
 18/19 A kérdező kommentje:
nem volt gyanu h kismama lehetek
2011. júl. 2. 00:28
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezért ne legyél elkeseredve!


Sajnos sok olyan nő van itt, akiknek nem jön össze, és ezért ha valakinek meg megadatik, akkor rossz szemmel néznek rá.

Pedig sem ők, se az olyanok, akiknek sikerül "nem tehetnek róla".

2011. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!