Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy most...

Hogy lehet az, hogy most mikor már oda jutottunk, hogy babával szeretnénk próbálkozni nemhogy nem jön meg a nemvárt, hanem inkább egy héttel korábban jön. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Máskor szinte napra pontos, most meg egy héttel hamarabb megjött pedig minden nap próbálkoztunk, sőt még az előző mesi napjain is.
2009. márc. 27. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én is így jártam mint te. Nekem is korábban jön meg és a nemvárt előtt már akár 2 héttel is érzem, hogy meg fog jönni. Teljesen megváltozott a babaproject óta a ciklusom és a testem. Szerintem pszichés eredetű mindkettőnk problémája, annak ellenére hogy én pl. egyáltalán nem érzem, hogy a babavágyam görcsös lenne. Én úgy vagyok, hogy jön amikor jön, de fél év után bevallom picit már kezdek aggódni.
2009. márc. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csajok!

Én is ugyanígy vagyok, mint Ti. Fél éve próbálkozunk mi is és teljesen felborult azóta a ciklusom. Kezdek én is aggódni.

Talán ideje lenne dokihoz mennünk?

2009. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ez elkeserítő.... Pedig én sem érzem úgy,hogy annyira rákoncentrálnék, hanem inkább ahogy mondjátok, lesz ahogy lesz alapon, de ezek szerint lehet, hogy tudat alatt mégis ott dolgozik a gondolat.......
2009. márc. 27. 07:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna pont igy jártam,mint te...Én sem értem,miért jött meg ilyen hamar.
2009. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval neked is hamarabb jött meg? És már biztos, hogy nem vagy terhes most?
2009. márc. 27. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,biztos.A mult honapba volt egy halvány pozitiv tesztem,de egy hét késés után megjött.Most megint,de hamarabb.Remélem,jövö honapba már nem fog.De mindig ezt remélem...
2009. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én voltam az első válaszoló. A múlt hónapban a 26. napon jött meg, ezért ebben a hónapban a legkorábbi várható időpontom a 26. nap márc. 27-e volt, tegnap, de még nem jött meg. Holnap lenne a normális 28 napos ciklusom alapján, hogy meg kelljen jönnie. Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz, mert van megjön érzésem, de mégis azt érzem, hogy nem akar megjönni. Kezdek aggódni, hogy mostmeg a visszája lesz. Félek attól, hogy úgy jártam, mint sokan mások, hogy késni fog, de baba nélkül. Nektek sok szerencsét a továbbiakban!
2009. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!