Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy elkezdenétek próbálkozni?

Igy elkezdenétek próbálkozni?

Figyelt kérdés

A párommal kisbabát szeretnénk, de a petefészkemben vagy egy nagyobb ciszta, és nem tudom hogy elmenjek -e előtte dokihoz, vagy csak álljunk neki próbálkozni. Lehet- e igy valami probléma. Bár olyan furcsa dolog, hogy néha mikor már az van hogy rajta, akkor megijedek. Mi lesz azután ha babás leszek. Jaj már tisztára dilis vagyok.

Mondjatok már valami okosat:)


2011. okt. 12. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sok cisztám van, így is próbálkozunk.A dokik szerint ha terhes leszel a nagy része felszívódik-bár az biztos hogy lehetnek problémák az elején (nagyobb a veszélye a vetélésnek, de orvosi kontrollal minden ok lehet)
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod. Ő megnézheti UH-n, hogy mekkora, hol van, gondot jelenthet-e.

Sok sikert! :)

2011. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék a dokihoz. Nem veszíthetsz vele viszont sok idegeskedésnek veheted elejét.
2011. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2011. okt. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!