Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Lehet, hogy buta...

Lombikosok! Lehet, hogy buta kérdés lesz, de a kezelés melyik szakaszában adtatok borítékot a dokinak?

Figyelt kérdés
BMC-be járok, csütörtökön kezdődött a kezelésem (hosszú protokoll), még nem adtam a dokinak pénzt, de lassan "kellene". Számítanak rá? Ti ezt hogy csináltátok?
2011. júl. 11. 13:06
 1/3 sumergo ***** válasza:

A 6 kezelésem alatt soha egy fillért sem adtam sem az orvosnak, sem másnak a meddőségi központban. Tisztában is voltam vele, h nem szabad adni, mert kaptunk egy tájékoztatót első alkalommal, melyben feketén-fehéren le volt írva, h ha érvényes TAJ számmal rendelkezünk a kezelések és vizsgálatok ingyenesek, valamint bármiféle hálapénz adása az intézet dolgozóinak szigorúan tilos! Természetesen mikor az utolsó ellenőrzésre kellett mennem, és búcsút vettünk az intézettől, akkor vittünk az orvosnak egy kb. 20 ezer forintos konyakot, a többieknek pedig egy tizenpárezer forintos, jó nagy ajándékkosarat mindenféle finomsággal, kávéval, stb.

Ez Tapolcán volt. Talán jelentkezik majd valaki, aki tudja, mi a szokás ott, ahová te jársz.


23 hkm

2011. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
Én Kaális vagyok, ott is tilos a hálapénz. :-) Meg sem próbáltuk. De ha nem ide járnék, és "illene" adni, akkor is biztos hogy csak a sikeres lombik után adnék.
2011. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt tudom, hogy a Kaáliban nem lehet adni, de a BMC más, és olyan tanácstalan vagyok...
2011. júl. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!