Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzem, hogy meg akar jönni,...

Érzem, hogy meg akar jönni, de mégse jön meg már második napja. Mindig pontos szokott lenni. Meg meg van teljesen az érzés is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyanez van, ma vagyok a 32. napomon és tegnap óta, ha (bocs) megtörölközöm wc után a papíron halvány barnás, halvány rózsaszínes, pirosas vmi van. De meg nem jön. Akkor ez most mi?
2009. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindkét terhességemnél megvolt ez az érzés, nem emlékszem meddig -talán az első 2 alkalommal amikor dátum szerint meg kellett vna jönnie.Arra emlékszem, tutira vettem,hogy meg is fog jönni... Kb. az 5-6-ik napon csináltam tesztet, ami pozitiv lett.
2009. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem bizakodhatsz, hogy sikerült! Lassan egy tesztet is ellőhetsz. Írd majd meg! Szorítok neked! :)
2009. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grófházy ***** válasza:
85%

nekem is olyan "mindjártmegjön" érzésem volt,de nem jött :)

baba volt

2009. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Egyik szemem sír a másik nevet... ha pont most sikerült, mert páromnak külföldre kell mennie júliustól januárig (katona) . És úgy beszéltük, hogy majd ha haza jött ,akkor újra próbálkozunk. Hú , nem szeretnék egyedül itthon maradni nagy pocakkal... Mindig ettől féltem a legjobban, hogy nehogy akkor legyen külföldön, mikor terhes vagyok. Persze, ha most jött a pici, nagyon-nagyon örülünk. Így legalább mégsem leszek egyedül itthon :) ! még várok a teszttel ! Köszönöm, hogy írtatok!

2009. márc. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!