Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön délután teszteltem...

Csütörtökön délután teszteltem negatívat, de a hasam alja folyamatosan feszül és szurkál. Vasárnap volt kevés barnás folyásom, de minimális ami mára teljesen eltűnt. Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
ciklusaim nem rendszeresek, az utóbbi két mensim olyan volt,hogy a betétben és a vizeletben alig volt vmi vér, de a wc papír olyan volt és híg. sajnos nőgyógyászhoz még sokára kaptam időpontot,gondoltam addig ti segíthetnétek.köszi
2008. febr. 25. 19:15
 1/1 Nikcsi ***** válasza:

Szioka!


Szerintem tesztelj meg egyet, hatha... Mikor kellene legkozelebb megjonnie? A hasfeszules, szurkalas utalhat terhessegre, nalam is megvan. Persze az lenne a legjobb megoldas, ha latna egy nogyogyasz. Szoval tesztelj, aztan nodoki es minden kiderul. Drukkolok!

2008. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!