Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes km vagyok és tegnap...

34 hetes km vagyok és tegnap délután óta folyamatosan szivárgok, de lehet, hogy ez csak hüvely váladék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél jobban közeledünk a szülés felé annál több a folyás.

Színe nem szabad, hogy legyen, mert akkor már fertőzés állhat fenn. Világos, fehéres szín az ok.

2009. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes voltam amikor "magasan repedt a burkom".Ez azt jelenti,hogy a bőröm alatt a hasam tetején repedt meg a burok és az leszivárgott.Olyan volt mintha sok folyásom lett volna,Szerintem keresd fel a dokidat a biztonság kedvéért!!!!!
2009. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így már azért nyugodtabb vagyok.
2009. júl. 31. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
16:50-s vagyok.Azért annyira ne legyél nyugodt mer ha az van ami nekem volt akkor szép lassan elfolyik a magzatvíz!Bár kívánom ne az legyen de még hétvége előtt ha tudsz menj el orvoshoz!
2009. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!