Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm folyamatosan 37-37,1...

Ha a hőm folyamatosan 37-37,1 fok reggel is és délután is, és reggel és a nap bármelyik szakában hányingerem van, mindjárt megjön érzés, kerekedik a hasam, nagyon feszül a mellem, nem úgy ahogyan mensi előtt szokott, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
testápolós krémes folyásom van, és 4 nap múlva nem kellene megjönnie,28 naposak a ciklusok, és ezek a jelek már peteérés óta, rendkívül érzékeny vagyok, mindenen el tudnám sírni magam és feszült is vagyok
2009. júl. 3. 06:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia jó esélyed van a babóra.Én irtózatosan fel voltam vagyok puffadva még mindig a gatyáim nem jók rám annyira a hőm még mindig 37 folyásom nekem is olyan volt hol meg száraz mint a sivatag a cicim 2x akkora és érzékeny voltam/vagyok mindenre egy reklámon elbőgöm magam szoval jó esélyed van drukkolok 5 nap mulva tesztelj szurkolok és ird majd meg mi lett ..:-)) nincs diagrammod?Nem vezeted?

8 hetes pocis

2009. júl. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de ugyanez van velem is!!!

Szurkolok magunknak!!:)

2009. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ja és annyi hogy a melóhelyen az iróasztalon elaludtam iszonyat álmos voltam vagyok még mindig meg hát az első tünetek még a gyakori pisilés éjjel is minimum 1x..:-((

Ezek közül valami?

2009. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

utolso bocsa nem irtam oda 8 heteske vagyok.

Drukkolok nektek csajok!

Anno nekem is sokan drukkoltak és bejött...:-))

Szoval szoritok és majd irjatok mi lett!!!

2009. júl. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek vagytok és aranyosak, köszönöm szépen a jó kívánságokat és a bíztatást:-)))

Vizeletem minden órában van, bár ez lehet azért is van, mert meleg van és többet is iszom.

Ja és rettenetesen fel vagyok puffadva, sőőőt a mellem már 1 méretet nőtt, hozzáteszem 3 hete....

2009. júl. 3. 07:31
 6/19 A kérdező kommentje:

Egyébként Én is nagyon álmos vagyok, mindenhol eltudnék aludni:-)

Szegény páromat már kikészítettem a feszültségemmel és a türelmetlenségemmel, Ő is megjegyezte hogy elég feszült vagyok:-((

2009. júl. 3. 07:33
 7/19 A kérdező kommentje:

8 heteske, megkérdezhetem mennyit híztál már ha híztál?

Hogy bírod a terhességet? Kislányt vagy kisfiút vártok a pároddal? :-)

2009. júl. 3. 07:34
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok magunknak, mert nekem volt már (-) tesztem, most megfogadtam, hogy kivárom a menzim napját, hát vagy megjön vagy nem, de nagyon boldog lennék ha nem:-))
2009. júl. 3. 07:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezek a tüneteim voltak. Elképesztően fel voltam puffadva, hányingerem volt, bár hányni szerencsére nem hánytam és nagyon fáradékony is voltam. Bár ezek a tünetek nekem a peteérést követő 3. héten kezdődtek, de hát nem vagyunk egyformák. :-)Én nem is gondoltam volna, hogy kisbabát várok, mert a mindjárt megjön érzés elég erős volt és szabályosan görcsöltem is. Most egy 5 hónapos kislány boldog anyukája vagyok.:-)

Minden jót és egészséges kisbabát kívánok!

2009. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

És nekem is folyamatosan hőemelkedésem volt.

(5 hós kislány anyukája)

2009. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!