Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem bírok magammal, nem bírom...

Nem bírok magammal, nem bírom magam egyszerűen ébren tartani. Pedig muszáj mert a munkahelyemen vagyok. Mire véljem az egészet?

Figyelt kérdés

Nem jött még meg a mensim, tegnap teszteltem és - lett, mostmár csak a bal oldali mellbimbóm érzékeny, reggel szúrkált a hasam alja. Mire féljem ezeket a jeleket?Eddig mindig megjött 28 napra, most meg még semmi.

[link]


2009. márc. 27. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Te hol méred a hődet?Szerintem ebböl még baba is lehet.Kicsit később volt pé-d!Pár nap mulva ha nem jön meg akkor tesztelj.Drukkolok
2009. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt mérem a hőmet, digitális hőmérővel. Köszönöm a drukkolást:) Bárcsak-bárcsak pocaklakó lenne!!!!
2009. márc. 27. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem a 4nap-lett,és már 10napja késik én is legszíveseben egésznap aludnák!szerintem még ne adjuk fel lehet hogy hamar teszteltünk,kívánok mind ketünknek pozitív eredményt!
2009. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked! Remélem én is, hogy pár nap múlva + lesz a teszt!!!!:)
2009. márc. 27. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs szándékomban elkeseríteni, de sztem nagyon-nagyon alacsony az alaphőd. Ez utalhat hormonproblémára: pajzsmirigy túlmőködésre. Azt javaslom, mutasd meg a görbuszodat a nődokidnak és kérdezz rá konkrétan! Ettől persze még lehet peteérésed - bár ezen a görbén nincs egyértelmű hőkiugrás a behúzott vonal után, úgyhogy gyanus, h tr sem volt ebben a ciklusban! Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok!
2009. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A megemelkedett testhőmérsékletnek pé után legalább 10 napig magasan kell maradnia, akkor lehetünk biztosak, hogy megtörtént a tüszőrepedés. Itt ez még nem látszik, az alacsony alaphő mellett, de drukkolok!
2009. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:19-es vagyok: bocsi elírtam! nem túl, hanem pajzsmirigy ALULműködésre utal az alacsony hő! Itt is olvashatsz róla bővebben: [link]

Ez megmagyarázhatja az indokolatlan fáradságéretedet is! Ha tényleg ez a gond, vérvételből megállapítja a doki és akkor irány az endokrinológia, mert viszonylag egyszerűen kezelhető, felírja a megfelelő gyógyszert és helyreáll a hormonszint! Hajrá! :-)

2009. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak egy kis megjegyzést fűznék a görbédhez:

Ha ennyire nagyon szeretnétek a babát, akkor ha van rá mód, a mensi elmúlása utáni pár nappaltól kezdve sűrűbben is együttlehetnétek, nagyobb lenne az esély.

2009. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!