Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác a munkahelyemen, én is neki, de egyszerűen nem akar semmi konkrét összejönni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig már szemeztünk meg beszélgettünk is,igaz,utóbbit nem sokat ( más részlegen dolgozik,nem látjuk egymást minden nap) szóval tök flörtölünk meg minden,mégsem jön soha oda hozzám. Amikor néha beszélgetünk,akkor is általában én megyek oda...ez olyan ciki! Pedig nem vagyok egy rámenős nő,és hónapokat vártam az első lépés megtételével...amikor már nagyon nem birtam a dolgot tovább...viszont állandóan szemez velem meg keresi a társaságomat meg mosolyog...Nem értem,minden pasi ilyen kiismerhetetlen? Tud valaki segiteni,hogyan deritsem ki hogy akkor most mi a helyzet ?Köszönöm!
2008. aug. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz róla valamit? Például hogy van-e bnője? Lehet, hogy ez az oka, vagy egyszerűen félénk. Kedvesen, rámenősség nélkül egyszer amikor beszélgettek valahogy tudd meg. Ha szabad, akkor nyugodtan kezdeményezz csak te, mert úgy tűnik ő nem mer. Sok férfinak bejön, ha a nő kezdeményez. Sok sikert, szorítok!
2008. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire nay lett az érdeklődés egymás iránt szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy van-e barátnője. Ha nincs szabad a vásár és minden rossz érzés nélkül megteheted az első komolyabb lépést. Sok olyan férfi ismerősöm van akik azt mondják, szeretik ha egy nő talpraesett, tud kezdeményezni és nem riad meg mindentől.(A rámenősség kizárva!) Elmehetnétek egy olyan helyre, ahová "nem jó egyedül menni". Kikérheted a véleményét sok dologban és finom célozhatsz az érzéseidre. Minél többet beszélgettek annál jobb és egy egyszerű séta (mondjuk hazafelé) is csodákra képes!
2008. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon arik vagytok,köszi a válaszokat!! :) Egy bibi viszont van: hogyan kérdezzek rá h van e barátnője hogy a többiek ezt ne tudják meg? ( úgy értem a kollégái,akikkel elég jóban vagyok...:)Mert ha esetleg azt mondja hogy van,akkor másnap nem lesz ciki úgy bemenni hogy mindenki tud az érzéseimről? Annyira rossz lenne igy kiszolgáltatni magam...:( Van tippetek hogy csináljam hogy csak Ő tudja meg?
2008. aug. 31. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a második hozzászóló vagyok. Sajnos ez a kibe vagyok szerelmes és hogyan mondom el neki teljesen ugyanazzal a módszerrel működik mint a gyerekeknél (csak más taktikákat is lehet alkalmazni:)). Nem tudom nálatok van-e ilyen de mondjuk egy céges bulin közelebb kerülnek az emberek egymáshoz mint általában. Vagy ha együtt mentek haza vagy együtt kávéztok be kell vállalni ezt a kérdést, mert ez a kockázat is benne van a pakliban. Kérj tőle segítséget mondjuk, amihez ő ért vagy bármi másban is kikérheted a véleményét. Szóval szerintem légy egy kicsit bátrabb és a helyzetből adódóan próbáld meg erre a témára terelni a beszélgetést.(Tudod van az a poén is hogy: Van barátnőd? -Nincs Jó akkor már van.)S ha megtudják a többiek szerintem akkor sincs semmi gond, mert komoly nő vagy, ismerkedni szeretnél ez meg nem az ovi amikor mindenki kigúnyolja a másikat. Szóval ne izgulj de azt tudnod kell hogy valóban benne van a pakliban a "barátnő veszély". (nyomozz egy kicsit utána:))
2008. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!