Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van minimum 3 napom a...

Még van minimum 3 napom a menzeszig baba lehet a dologban? (többi lent)

Figyelt kérdés

34-36 nap között szokott megjönni most a 31. napban vagyok ,de este erős görcseim voltak a hasamban sokat nyílalgatott az egész alhasamba volt úgy hogy úgy éreztem hogy van egy görcs a méhemben.azt hittem reggelre meg jön de még nem jött meg most is néha görcsölgetek,rajta vagyunk a párommal a baba projekten tegnap elég rosszul is éreztem magamat néha kicsit olyan hányingerem volt mostanában sokat szokott égni a gyomrom pedig eddig sosem voltam gyomor égős típus!szerintetek lehet baba vagy inkább ez menzi?

köszönöm előre is a válaszokat!


2011. júl. 1. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menzi, de drukkolok, hogy baba legyen. Azért a gyógyszertárban vegyél egy tesztet (azok jobb minőségűek) és ha kimarad akár 1 napot is csináld meg. SOk sikert!
2011. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ hát eléggé görcsölök meg olyan mint ha lenne a bal méhemben egy görcs néha ugy érzem ha ugy mozdulok...
2011. júl. 1. 11:31
 3/4 A kérdező kommentje:
meg nekem csak akkor görcsöl már ennyire a hasam ha meg jön az nap vagy már meg van!!
2011. júl. 1. 11:33
 4/4 A kérdező kommentje:
holnap kéne meg jönnie
2011. júl. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!