Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye a barnázás ellenére...

Ugye a barnázás ellenére megmaradhat a babám?

Figyelt kérdés

Úgy megijedtem. Még nagyon icipici, nem is baba még (3,3 mm-es buborék), de két napja méhösszehúzódásokra ébredtem éjjel, aztán barnás folyás indult meg. A doki megnézte, megkérdezte, meg akarom-e tartani, és Magne B6-ot írt fel, jó sokat és azt mondta, hogy ne görcsöljem túl. Azóta sokkal jobban vagyunk. Mitől lehetett ez? Jártatok ti is így?

5 hetes, 33 éves, és először vagyok kismama


2011. júl. 1. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Drukkolunk nagyon hogy minden rendben legyen!A méhösszehúzódás,és barnázás(ami vérzés) nem jó jel.Nekem sajnos nem maradt meg,beindult a spontán vetélés,nem kellett műtéttel befejezni(rá 3 hónapra újra sikerült,és már 2x anyuka vagyok azóta)Egyébként sajnos nagyon gyakori,de van hogy jól végződik.Bár ha nem kaptál gyógyszert akkor ez a természetre van bízva.Viszont ahogy írod jobban vagy,ez jó hír,tényleg próbálj nem "görcsölni"szorítok neked,minden jót kívánok!
2011. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én is 5hetes voltam amikor párnapig barnáztam.nekem a magneB6-on kívül mást is felírtak-és azóta minden rendben volt,és májusban megszületett a kislányom.

Azt nem tudta megmondani a doki sem,hogy mitől volt.

de ha azóta jobban vagy,akkor ne aggódj,biztos minden rendben lesz!!

2011. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

PA,


Ágynyugalom !!! ez a legfontosabb és Magne B6!!

nekem is ez volt az elején. aztán virgonckodtam, mert már milyen jól vagyok. megcsináltam olyan dolgokat, amiket nem terhesen sem csinálnék meg. ki is toltam magammal rendesen. 19.héttől feküdtem egészen a 38.hétig... Aztán megszületett a kisfiam:)

feküdj amennyit csak tudsz! most ez a legfontosabb!

2011. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem írt fel más gyógyszert, és nem is mondta, hogy pihenjek. Csak kérdezte, hogy meg akarom-e tartani. Szeretem a Semmelweis napot. Ha ma nem ünnepelgetnének, már visszamentem volna másik orvoshoz. :(
2011. júl. 1. 11:37
 5/18 anonim ***** válasza:

PA,


NYUGIIII!!!!

Kérlek feküdj amennyit csak tudsz!!!

ha nagyon görcsölnél, No-spa-t bevehetsz! 3x1 et.

Magne b6 ból meg nyugodtan bevehetsz többet!

2011. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam az elején,nem is kicsit!Aztán a doki írt fel nekem Utrogestant és attól elmúlt a barnázás.12. hétig kellett szedni.A baba hál Istennek megmaradt 11.-én lesz 3 hónapos.
2011. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia igaz én a 10.héten barnáztam meg vérezgettem meg ilyen kávézacc szerű valami jött ki belőlem.

Eltartott egészen a 13.hétig.Egy hematoma volt ami kiürült.Semmi baja nem lett a babámnak azóta megszületett 17 hónapos nagylány már makk egészséges rosszcsont.

Fekvés magne b6 és szedj c vitamint én 2x 500 mg ot szedtem belőle és 3x 2 magne b6 ot...a c vitamin összehuzza a "sebet"és megszünik a vérzés.

2011. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia

Én az utolso válaszolo vagyok hogy vagy ugye minden rendeben van.

Irj egy pár sort lécci.

2011. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! :) Azóta már kétszer voltam UH-n, hallottam dobogni a szívecskéjét. A barnázás azóta is megvan, de az én kis mazsolám nagyon küzd. Pár napja C-vitaminozok, és úgy tűnik lassan-lassan apad a vérzés. Ja, és keresek másik orvost, mert ez olyan vizsgálatokat és diagnózisokat ír a papíromra, amit el sem végzett, és le sem egyeztetett velem. Szorítsatok nekünk, mi nagyon kapaszkodunk egymásba! :)
2011. júl. 7. 08:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia ismét én vagyok..Én nagyon szoritok neked és hidd el nem lesz semmi baj.Mint irtam nekem is 3 hétig volt kb gondolhatod milyen ideges voltam de semmi baj nem lett hála az égnek.Makk egészséges kislányom született.Sok pihi c vitamin magne b6 és hidd el semmi baj nem lesz majd irj még és nagyon drukkolok!Mónika.
2011. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!