Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány éves vagy? És mióta...

Hány éves vagy? És mióta próbálkoztok, hogy összejöjjön a baba? 37 évesen el vagyok késve a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés
Én 37 vagyok és 1-2 év múlva kezdhetünk neki a babagyártásnak, mert van egy betegségem,és most gyógyszeresen kezelnek.Nem vagyok elkésve a babavállalással?Mennyi esélyem van, hogy 38-39 évesen teherbe essek, és ki is tudjam hordani ennyi idősen?
2011. júl. 1. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják 30 éves kor alatt jó ha megvan az első baba

de nemnagyon értek hozzá :S

most nyáron leszek 19, már jónéhány éve tervezzük a babát, és kb még 1-2év és meg is próbálkozunk vele.

2011. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja és sztem sosem késő esetleg egészségügyi dolgok miatt vagy ilyesmik, sztem nem baj h ennyi idős vagy, de már veszélyesebb ilyenkor vállalni az elsőt

első voltam 18L

2011. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem a legszerencsésebb, de ha így adódott, akkor emiatt ne mondj le az anyaság örömeiről. Lesznek plusz vizsgálataid, de attól ugyanúgy lehet egészséges gyereked, mint aki 20 évesen szül.
2011. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nem irigyellek. De manapság még teljesen jó időben vagy. Én korábban szültem, elég könnyen kihordtam a babákat (2) én is most 36 vagyok, a barátnőim is mostanában vállalják a babát...hát nehezebb jóval, mind teherbe esni mind pedig kihordani. De nem lehetetlen, légy pozitív (:

Sok sikert!

2011. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Grófházy ***** válasza:

én 34 vagyok apuci 44

4 éve "próbálkozunk",de ebből már 1 éve orvosi segítséggel.

Jövő héten lesz a 2.lombikunk


Ha tudtam volna,hogy így alakul,akkor nem vártam volna eddig....

de ezt nem lehet előre tudni

2011. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám 43 éves volt, amikor születtem, első és egyetlen gyerekként.... Szóval semmi gond!

Meg manapság már annyira fejlett az orvostudomány, ha ne adj Isten valami gond lenne, akkor sokat tudnak segíteni, szóval ne aggódj!

2011. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jogában van eldönteni, hogy mikor akar gyereket. Ne mások mondják meg, hogy minek mikor van ideje. Ezt Te érzed.

Szerintem ma már sokan vállalnak 30 és 40 között gyereket. Én 23 évesen szültem, nem bántam meg. Nem tudom mennyi türelmem lenne 38-40 évesen egy pici babához.De ez én vagyok. Aztán ki tudja?

2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a koroddal. Barátnőm 37 évesen szülte a kisfiát. Igaz, 3. gyerek, de szerintem ez lényegtelen. Nekik pl. becsúszott!:)

Én szerencsés vagyok, elsőre összejött.

28 éves 15 hkm

2011. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Anyukám 38 évesen szülte hugomat :) A baj talán csak anya türlmével van így a kor előrehaladtával . Most hugom 15 éves nem könnyű egy tinivel :) De nem gondolom hogy késő! Imádjuk hugomat.

Én 31-et töltöttem és készülök a második lombikra ,azaz fagyis beültetésre én sem gondoltam hogy az első baba nem jön 30 alatt. De sajnos így alakult. És sajnos pénteken derült ki hogy első lombik nem sikerült :( de természetesen nem adjuk fel érzem ,tudom hogy jönni fog:) Sok sikert!

2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia, olvastam a régi kérdésedet? összejött a baba azóta? hogy vagy? Ha az orvosod rendben talál mindent, akkor nem kor fügvénye a terhesség. egy ismerősöm 42 évesen szült ikreket, mind jól vannak és egészségesek. kérlek írj. én 36 leszek, most készülök a 2. babára, az elsőt 32 évesen szültem, hát mi sem kapkodtuk el.
2012. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!