Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elo fordulhat, h beagyazodas...

Elo fordulhat, h beagyazodas kozben tuneteim legyenek? Pl. Mellfeszules?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem a mellfeszülés volt a tünetem. Inkább csak a szurkálás(jobb oldali petefészek) és a barnás rózsaszín váladék. Bár az sincs mindenkinél. Én fokozottan odafigyeltem, ezért vagyok biztos benne. Émelygésem is volt, de az elvileg nem lehetett emiatt...ja és 36-8 - 37 Celsius fokig terjedő hőmérséklet. A nemvárt napjáig. Azóta nem mérem.
2011. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem: folyamatosan fel volt puffadva a hasam. Egészen lentről,mélyről. (bár második gyerkőc, de az elsőnél erre nem annyira emlékszem)
2011. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Nekem egy kis pecsetelesem meg most valami sarga szinu valadekom volt. Par nappal ezelott csak az egyik oldalon ereztem fajdalmat most egy kicsit gorcsolgetek nem veszes de valahogy masabb erzes mint amikor mesizek. A homet nem neztem,

meg varok hogy mi lesz. Lehet csak bekepzelem magamnak.

2011. júl. 2. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
hátha nem csak beképzeled.drukkolok...
2011. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
36,9 volt reggel a hőm. A mellfeszülés nem múlt el. :)
2011. júl. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!