Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy ciszta is...

Igaz az, hogy ciszta is okozhat terhessegi tuneteket?

Figyelt kérdés
11napot kesett a mensim, a tesztem negativ volt egy het utan. amikor megjott, nagyon vereztem, de ez csak par oraig tartott, utana csak barnaztam, es azota is (a masodik meg a harmadik napon)csak barna pecsetelek. a tunetek, amikbol terhessegre kovetkeztettem, meg mindig megvannak, habar ugye teszt negativ volt, es harmadik napja mensiszerusegem van. tenyleg okozhatja ezt egy ciszta?
2009. márc. 27. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ciszta miatt késhet, utána meg jobban és tovább vérezhetsz tőle, igen. Ha a terhesteszt negatív, akkor az tuti nem terhesség.
2009. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pont ettol feltem :( egyebkent nem verzek tobbet,sokkal kevesebbet. az elso nap volt eros par oraig, aztan delutan alig valami, este semmi, masodik, harmadik nap barna pecseteles van. ma van a harmadik nap
2009. márc. 27. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A ciszta egy folyadékkal telt tömlő. Hányás, hányinger jellegű tüneteket nem igazán, de szúró, görcs jellegű hasi panaszokat okozhat.
2009. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem egy 9cm átmérőjű cisztám volt, amikor nagyon bezavart, 3 hónapot késett, és tényleg hasonló érzés volt! A cisztám 5 év után szívódott fel, a terhességem alatt és a horribilisen magas petefészek (tumor) marker eredményem is megszünt. Tehát a terhesség a legjobb erre a gondra. :)
2009. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hanyni nem szoktam, szinte soha, most sem volt/sincs kifejezetten hanyingerem, inkabb rossz kozerzet, emelyges.

olyannyira nem vagyok hanyos, hogy a hanyos hasmenos virusbol is csak a hasmenest kapom el...ha elkapom.

migrentol hanytam mar tobbszor, de az is masfel eve volt utoljara

2009. márc. 27. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

20:34!

20:35-ös vagyok, szerintem ez attól függ, miféle folyadékkal van tele, mert ez lehet hormon tartalmú folyadék, ami igenis okozhat hányingert. Amúgy nem csak folyadékkal teli ciszta létezik, ha nem pl levegős is. Az én cisztámban annyira sűrű folyadék volt, hogy az már nem is folyadék szinte. Mint az enyhén olvadt csokoládé.

2009. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

uristen! hol volt neked akkora cisztad? a mehedben? akkor neked mar nott is a hasad tole?


es ha cisztam lenne, akkor az nagyon friss kellene, h legyen? mert december vegen voltam rakszuresen, de akkor minden rendben volt..az orvos szerint

2009. márc. 27. 20:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom hogy rákszűrés nem mutatja ki a cisztát!Nekem amikor volt uh.-al tudták kimutatni.Nekem kvázi kifakadt és azóta sem volt bajom vele (kop-kop-kop)

7 hetes km.

2009. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nőtt, de menses után mindíg jobb lett. A bal petefészkemen volt, pont műtötték volna, mire teherbe estem...

Mindenkinek van cisztája, de ezek a ciszták teljesen normálisak, menstruációval kiürülnek. Rákszűrésen nem veszik észre, max ultrahanggal, vagy, ha rosszindulatú dologról van szó, akkor tumor marker szűréssel, ami egy sima vérvétellel történik.

2009. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

es fajt is a petefeszked?

igazabol nekem volt egy kis rozsaszin folyasom, amikor meg kellett volna jonnie, amire azt gondoltam, h beagyazodas, de a teszt negativ lett, igy gondoltam csak erolkodott a szervezetem, h megjojjon idoben. volt egy olyan szeretkezes, ami utan nagyon gorcsolt a hasam, de elmult es utana nem fordult elo tobbet.

viszont mielott elkezdtem verezni, este nagyon fajt a petefeszkem, pont a bal nekem is.

2009. márc. 27. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!