Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, kérlek, nézzétek meg...

Lányok, kérlek, nézzétek meg az LH-tesztem! Ez már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam valamiért éles képet csinálni, de a csíkok erőssége talán így is kivehető.

Nagyon köszönöm előre is, ha válaszoltok!

[link]


2011. júl. 2. 18:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
78%
Sajnos nem vágom ezeket a rövidítéseket, de ha ez terhességi akkor tuti pozitív, de ha ovu, akkor a legjobb napon vagy hogy apa rád másszon!!!:)
2011. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha terhességi teszt akkor baba.
2011. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
pozitív ovuteszt, ma és holnap legyetek együtt
2011. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, pozitív, tessék gyereket csinálni!
2011. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

LH=ovu, HCG=terhesteszt :D


szerintem csak holnap lesz LH csúcsod, mert a jobb oldali a tesztcsík, a a bal meg a kontrollcsík.

ovunál ugye csak az számít "+"nak, ha a tesztcsík legalább olyan erős, vagy erősebb mint a kontrollcsík.

és szerintem a jobb oldali nincs még olyan erős. nem sokkal de picit világosabb. legalábbis én így látom a kép alapján. élőben persze lehet más. de szerintem ma és holnap mindenképp legyetek együtt. biztos ami biztos! :) drukk!

2011. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. júl. 2. 20:57
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesztcsík erősebb a kontrollnál, tehát pozitív, de holnap még tesztelj.
2011. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
lehet vak vagyok de szerintem a jobb oldali a gyengébb, és az a tesztcsík!
2011. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív és hajrá:))) mellesleg amikor nekünk baba lett, akkor nekem azt hittem, hogy végig negatív az ovu tesztem, mert nem volt elég erős. Máskor sokkal erősebb volt, szóval ne csak adjál. Legjobb a hőmérőzés, az tuti. Sok sikert:)))
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

23:20-as vagyok, tényleg negatívnak látszik.

Este telefonon néztem és ott kockásan jelenítette meg a képet, így becsapott.

2011. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!