Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez is pozitívnak számít?

Ez is pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt (nem reggeli első vizeletből) csináltam egy Gabriel tesztet, ami nagyon nagyon halványan pozitívnak tűnt. A férjem is megnézte és azt mondta: Lát ott valamit. Ez is pozinak számít vagy nem? Egy másik teszt negatív volt. Ha holnap reggel első vizeletből csinálok egyett akkor az már egyértelműbb lehet?
2011. szept. 21. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár ma is csinálhatsz egyet,Gabriel legyen,nekem nap ,mint nap erősödött a Gabriel függetlenül attól,hogy reggel csináltam e.


Valószínű babát vársz :-) !

2011. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a halvány csík is babát jelez. A legbiztosabb eredményt reggeli tesztnél kapod. Holnap csináld meg újra.
2011. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a halványi is pozinak számít, de ez tényleg alig látszódott. Éppen csak valami volt. :) És ezért vagyok elbizonytalanodva. Meg az hogy a másik totál negatív volt. Holnap reggeli már elméletileg erősebb lesz?
2011. szept. 21. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem lehetett látni majdnem kidobtam a tesztet mikor a férjem észrevette azt a halvány csíkocskát ,de én alig láttam meg.

11hkm

2011. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Két nap késés után csináltam először Gabriel tesztet, nekem is nagyon-nagyon halvány volt a csík. Aztán ezután 3-4 napig minden reggel csináltam egy tesztet, és mindig erősebb volt a csík! Szorítok hogy neked is így legyen!

19+4 hkm :)

2011. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta késik a mensid?
2011. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek. Mindenkinek ment a zöld kéz. :)


Majd csak pénteken kell megjönnie, csak kicsit türelmetlen voltam azért csináltam meg tegnap délelőtt a tesztet. :D

2011. szept. 21. 11:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy türelmetlen vagy,de azért én a helyedben megvárnám a pénteket.:)
2011. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!