Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23 napos ciklus alatt lehetett...

23 napos ciklus alatt lehetett peteérés?

Figyelt kérdés
Nekem átlag 29 naposak a ciklusaim, van, hogy egy nappal több vagy kevesebb, de ilyen rövid nem szokott lenni. Most, amikor először próbálkoztunk babával, ráadásul minden nap, a 23. napon megjött és rendesen 5 napig tartott. Akkor ez mitől lehet? Hozzáteszem, több mérföldet utaztunk ez idő alatt oda és vissza repülővel, időeltolódással.......de nem igazán tudom elhinni, hogy ettől felborulhat.
2009. márc. 28. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg el tudom hinni hogy bekavart az utazgatás.
2009. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolod? Mindenkitől ezt hallom egyébként, hogy bekavarhat az utazás meg az időeltolódás. Végülis 8 órás repülés, 5 órás időeltolódás, ráadásul az angliai reptéren éjszaka 12 órás várakozás és semmi alvás, csak össze-vissza.

Szóval tegyük fel, hogy ok, bekavart az időeltolódás, és ezért egy héttel hamarabb megjött, de akkor ez most mesi vagy nem? Mert ugyanakkor éppen akkor jött meg amikor tudomásom szerint pont a beágyazódásnak kellene történnie. Hozzáteszem még ma is mesizgetek, de nem volt erős egyik nap sem, de mégis folyamatos, talán csak este nem. Egyébként 5napnál tovább nem is szokott tartani ez meg már a hatodik nap.

2009. márc. 28. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a tabi abbahagyása utáni pár hónapban volt 23, sőt 20 napos ciklusom is. Elmentem dokihoz, uh-n látta hogy van pé-m, de nem repedt meg a tüsző, ez okozott félidőtől mensiszerű tüneteket és korai vérzést. Tabi abbahagyása utáni fél évben ez normális, ekkor áll be a ciklus, ha később történik, gyógyit vagy tüszőrepesztő szurit ad.

Üdv.

2009. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!