Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam és eddig nem...

Mára nem vártam és eddig nem is jött meg a hőm reggel 36.9 volt mint már kb egy hete. Az ovu tesztem még mindig erős két egyforma csíkos mint kb egy hete. Picikét érzékeny a mellbimbóm. De viszon a hcg teszt nega. Ez most babó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:45
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

itt a görbém

2009. márc. 28. 08:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ú, jó sok pénzt elköltöttél tesztekre! Kár olyan korán terhességi tesztel próbálkozni úgyse mutat ki semmit. De egyébként szép a görbéd, ugyhogy nincs kizárva a baba. Ha holnapután sem jön meg akkor tesztelj , szerintem.
2009. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig azt tudom írni - már korábban is javasoltam - hogy várd meg a nemvártot, addig ne tesztelj, próbáld meg kibírni! Nagyon esélyes a görbéd, szépen fent van a hőd, szorítunk, hogy ne essen le!
2009. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!